Przepraszam, umknęło mi na zdjęciach widocznie. Jak masz możliwość zważenia czasem malucha warto to zrobić. Niesamowite przyrosty niekiedy mają te żółwiki.
26 odpowiedzi na ten temat
#21
Napisany 09 grudnia 2009 - 17:49
Podobne tematy: Sternotherus odoratus - opis hodowli :) x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Skorpiony, Amblypygi, Eresus, Skolopendry z własnej hodowliYyakari, 16 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Champagne w niskiej cenie. Likwidacja hodowli.wsiecipl, 12 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Likwidacja hodowliMilka123, 14 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Likwidacja hodowli regiusowMP1993, 13 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Likwidacja hodowli Pytonów Królewskich – Dorosłe osobnikiQuantum_Balls, 11 cze 2026 |
|
|
#22
Napisany 12 grudnia 2009 - 16:41
Zważenia Mateusz :) ? Wiesz, że nie każda waga zauważy,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#23
Napisany 12 grudnia 2009 - 17:12
Generalnie chyba się zgodzę, że nasza grupa żółwi, jest na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#25
Napisany 12 grudnia 2009 - 22:00
Mi się rozmnożyły 1 raz u Cuor, ale potem nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#26
Gość_Gekoniasty_*
Napisany 13 grudnia 2009 - 00:25
Mój żółwik również zaczął korzystać z wyspy. Zrobił się też...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#27
Napisany 28 grudnia 2009 - 23:04
Witam!
Nawiąże może tutaj, nie będę tworzył kolejnego wątku...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Nawiąże może tutaj, nie będę tworzył kolejnego wątku...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
