Pomogłaś :-) ostatecznie zdecydowałem się na pocztę. Zwłaszcza że opisze że żywe i na warunkach szczególnych to sądzę że powinno być ok. Też zamawiałem wielokrotnie zwierzaki tym sposobem i było dobrze. Ostatnimi czasy poczta prężniej działa. No i nie ma co ukrywać taniej wyjdzie kupującemu. Węża najpierw wsadzę do pudełka takiego plastikowego co są do jedzenia, te twarde, i wypełnie wewnątrz papierem z niszczarki, takim pocietym w paski. No i całość w drugi karton z jakimś materiałem w środku.
13 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 09 lutego 2009 - 20:11
Podobne tematy: Wysyłka węża. x
żywienie
Sprzedam karmówkę
Pokarm na sorzedaż dla wężaJu_lia, 14 cze 2026 |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
Oddam
Oddam węża wraz z akcesoriami.przemprzem, 29 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Sprzedam Węża zbożowego (Pantherophis guttatus).Edwart_gecko, 26 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
50x H. baviana L1 za 1k z wysyłkąLolexxen, 23 maj 2026 |
|
|
#12
Napisany 09 lutego 2009 - 21:46
zadbaj tez o to by wąż miał w miare ciasno...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 16 lutego 2009 - 18:54
Napisz WIELKIMI LITERAMI ZYWE ZWIERZE
Parę razy korzystałem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Parę razy korzystałem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 16 lutego 2009 - 20:05
Wysłałem, odpowiednio zapakowałem i opisałem. był u odbiorcy na drugi...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany