Bo będę musiał wysłać poczta priorytetem na warunkach szczególnych z oznaczeniem żywe zwierze, ponieważ w mojej miejscowości nie ma kuriera. chyba że orientuje się ktoś czy za zamówienie kuriera trzeba dopłacić za jego przyjazd czy płaci sie tylko za wysyłkę paczki?
#1
Napisany 08 lutego 2009 - 13:48
Bo będę musiał wysłać poczta priorytetem na warunkach szczególnych z oznaczeniem żywe zwierze, ponieważ w mojej miejscowości nie ma kuriera. chyba że orientuje się ktoś czy za zamówienie kuriera trzeba dopłacić za jego przyjazd czy płaci sie tylko za wysyłkę paczki?
Podobne tematy: Wysyłka węża. x
żywienie
Sprzedam karmówkę
Pokarm na sorzedaż dla wężaJu_lia, 14 cze 2026 |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
Oddam
Oddam węża wraz z akcesoriami.przemprzem, 29 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Sprzedam Węża zbożowego (Pantherophis guttatus).Edwart_gecko, 26 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
50x H. baviana L1 za 1k z wysyłkąLolexxen, 23 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 08 lutego 2009 - 14:23
rejestrujesz sie na tej stronie wybierasz...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 08 lutego 2009 - 14:27
#4
Napisany 08 lutego 2009 - 14:28
#5
Napisany 08 lutego 2009 - 14:31
#6
Napisany 08 lutego 2009 - 14:40
#7
Napisany 08 lutego 2009 - 16:49
#8
Napisany 08 lutego 2009 - 16:59
#9
Napisany 08 lutego 2009 - 19:18
Jak nie masz...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#10
Napisany 09 lutego 2009 - 16:57
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
