no żartuję ;) ale niekiedy to wyglądało tak dość agresywnie. mniejsza, a atakuje większą ... więc została killerką.
#21
Napisany 20 października 2008 - 14:54
no żartuję ;) ale niekiedy to wyglądało tak dość agresywnie. mniejsza, a atakuje większą ... więc została killerką.
Podobne tematy: Nowa, agresywna samica x
Archiwum ogłoszeń
SAMICA Acanthoscurria geniculata 5 DCK4rakan, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Samica Lasiodora parahybana ~7cm dcLaikowyTerrarysta, 12 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowy SUPER DWARF (mini siatka) - samica Tiger het Purple AlbinoEver, 07 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Boa imperator Sunglow Sharp - spora samica na petaGaweł, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica N. Incei "Classic"Lak_Wynd |
|
|
#22
Napisany 22 października 2008 - 10:15
#23
Napisany 22 października 2008 - 14:50
#24
Napisany 22 października 2008 - 14:55
#25
Napisany 22 października 2008 - 15:20
#26
Napisany 22 października 2008 - 18:34
#27
Napisany 22 października 2008 - 19:32
#28
Napisany 22 października 2008 - 20:15
#29
Napisany 22 października 2008 - 20:32
#30
Napisany 22 października 2008 - 22:12
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
