więc wracam do tego co napisałem nalezy liczyć na rozwagę i przyjaznosć urzędnika. Ja tak rejestrowałem żółwia z tym że nie wolno mi go już sprzedać ani rozmnażać - urzędnik ma prawo wystawić taki dokument ale nie musi (naszczeście mam "ładne oczy" i dało radę;) )
Pozdrawiam
-still-
Pozdrawiam
-still-


Ten temat jest zablokowany