Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
rejestracja węża



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
10 odpowiedzi na ten temat

#1 marvin

marvin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6470 dni
  • Polska / Opolskie / Nysa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 07 października 2008 - 07:56

Witam,
mam problem z rejestracją swojego boa, kupielm go w 2004 roku na allegro gdy bylo to jeszcze możliwe i nie interesowaly mnie jakieś papiery na niego, a tym bardziej rejestracja, gdyż mieszkalem w domku i nikt mi sie nie wcinal. teraz przeprowadzilem sie do bloku i ze względu na sąsiadow, tych którzy będą chcieli robić mi jakieś problemy chcialbym go zarejestrować.
CO POTRZEBUJE DO REJESTRACJI I CZY DA SIE TO JAKOś ZALATWIć????





Podobne tematy: rejestracja węża     x


#2 still

still
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7789 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 07 października 2008 - 09:23

na rejestrację zwięrzęcia ma się 2 tygodnie od momentu zakupu,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 Lukke

Lukke
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6946 dni
  • Polska / Lubelskie / Świdnik
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 07 października 2008 - 16:37

Teoria teorią, ale myśle, że nie powinno być problemów, przy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 Stursky

Stursky
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6524 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 07 października 2008 - 16:47

ja nie mam odpowiedzi na twoją odpowiedź ale nie dawno...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 Argos

Argos

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7047 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 07 października 2008 - 18:46

[quote]ja nie mam odpowiedzi na twoją odpowiedź ale nie dawno...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 Filip_Wójcik

Filip_Wójcik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7603 dni
  • Polska / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 07 października 2008 - 21:41

[quote]...przy rejestracji nikt nigdy nie patrzył mi na date zakupu...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#7 marvin

marvin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6470 dni
  • Polska / Opolskie / Nysa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 08 października 2008 - 07:23

[quote] [quote]...przy rejestracji nikt nigdy nie patrzył mi na date...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#8 Argos

Argos

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7047 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 08 października 2008 - 08:08

[quote] [quote] [quote]...przy rejestracji nikt nigdy nie patrzył mi na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#9 marvin

marvin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6470 dni
  • Polska / Opolskie / Nysa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 08 października 2008 - 14:44

tak wiec,
siedziaem dzisiaj siedem godzin na forum czytając...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#10 Lukke

Lukke
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6946 dni
  • Polska / Lubelskie / Świdnik
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 09 października 2008 - 14:18

[quote]NIC, NAWET KARTECZKI Z IMIENIEM[/quote]

No nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.