mam problem z rejestracją swojego boa, kupielm go w 2004 roku na allegro gdy bylo to jeszcze możliwe i nie interesowaly mnie jakieś papiery na niego, a tym bardziej rejestracja, gdyż mieszkalem w domku i nikt mi sie nie wcinal. teraz przeprowadzilem sie do bloku i ze względu na sąsiadow, tych którzy będą chcieli robić mi jakieś problemy chcialbym go zarejestrować.
CO POTRZEBUJE DO REJESTRACJI I CZY DA SIE TO JAKOś ZALATWIć????


Ten temat jest zablokowany