Ochotke czy wodzienia zawsze wkładam do wieczka od słika , nalewam troche letniej wody i kłade na kaloryferze i sie fajnie rozmraża. Z krewetkami moge zorbic...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Proszę o pomoc!! młodziutki zółwik wodno lądowy i jego mieszkanko
#61
Napisany 11 października 2008 - 23:51
Ochotke czy wodzienia zawsze wkładam do wieczka od słika , nalewam troche letniej wody i kłade na kaloryferze i sie fajnie rozmraża. Z krewetkami moge zorbic...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Podobne tematy: Proszę o pomoc!! młodziutki zółwik wodno lądowy i jego mieszkanko x
zdrowie
Żółwie
Pomoc żółw stepowy białe cośFranekqiwb, 15 cze 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
Prosze o wycene hodowliMatejj366, 01 cze 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
ptaszniki hurt - proszę o wycenęSzrama, 10 maj 2026 |
|
|
|||
zdrowie
Agamy - brodata i karłowata
prośba o pomoc/ropne zapalenie stawów.karolinasik, 29 gru 2025 |
|
|
|||
Sprzedam żółwie, krokodyle, płazy, małe ssaki (nie karmowe)
Sprzedam żółwie wodno-lądoweEmys07, 12 mar 2026 |
|
|
#62
Napisany 12 października 2008 - 08:11
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#63
Napisany 12 października 2008 - 09:03
#64
Napisany 12 października 2008 - 09:29
#65
Napisany 12 października 2008 - 09:41
#66
Napisany 12 października 2008 - 10:20
#67
Napisany 12 października 2008 - 16:56
#68
Napisany 12 października 2008 - 21:37
#69
Napisany 12 października 2008 - 22:03
#70
Napisany 13 października 2008 - 12:46
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
