Mialem akwarium 40 litrowe , włozyłem do niego wygotowane kamienie i dwie grzałki jedną malutką (5w) i drugą (15w). Ta mocniejsza będzie ogrzewać wode w dzień a ta mniejsza w nocy. Zrobiłem tak ponieważ nie mam na razie termostatu. Złowik śpi we wodzie siedząc na kamyczku. Oświetlenie jakie mu zorbilem to żarówka 40W umiesczona jakies 15 cm nad akwarium. Jest bardzo ruchliwy , dużo pływa , i chwilkę odpoczywa na kamyczkach, ale jedno co mnie martwi...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Proszę o pomoc!! młodziutki zółwik wodno lądowy i jego mieszkanko
#1
Napisany 05 października 2008 - 16:21
Mialem akwarium 40 litrowe , włozyłem do niego wygotowane kamienie i dwie grzałki jedną malutką (5w) i drugą (15w). Ta mocniejsza będzie ogrzewać wode w dzień a ta mniejsza w nocy. Zrobiłem tak ponieważ nie mam na razie termostatu. Złowik śpi we wodzie siedząc na kamyczku. Oświetlenie jakie mu zorbilem to żarówka 40W umiesczona jakies 15 cm nad akwarium. Jest bardzo ruchliwy , dużo pływa , i chwilkę odpoczywa na kamyczkach, ale jedno co mnie martwi...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Podobne tematy: Proszę o pomoc!! młodziutki zółwik wodno lądowy i jego mieszkanko x
zdrowie
Żółwie
Pomoc żółw stepowy białe cośFranekqiwb, 15 cze 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
Prosze o wycene hodowliMatejj366, 01 cze 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
ptaszniki hurt - proszę o wycenęSzrama, 10 maj 2026 |
|
|
|||
zdrowie
Agamy - brodata i karłowata
prośba o pomoc/ropne zapalenie stawów.karolinasik, 29 gru 2025 |
|
|
|||
Sprzedam żółwie, krokodyle, płazy, małe ssaki (nie karmowe)
Sprzedam żółwie wodno-lądoweEmys07, 12 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 05 października 2008 - 17:28
#3
Napisany 05 października 2008 - 18:10
#4
Napisany 05 października 2008 - 18:51
#5
Napisany 05 października 2008 - 18:56
#6
Napisany 05 października 2008 - 19:06
#7
Napisany 05 października 2008 - 19:13
#8
Napisany 05 października 2008 - 20:04
#9
Napisany 05 października 2008 - 22:14
#10
Napisany 06 października 2008 - 10:52
1....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
