Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Żółtolicy zdechł od słońca????



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
21 odpowiedzi na ten temat

#11 Slomka

Slomka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7362 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 22 czerwca 2008 - 21:45

Słuchaj, a jaką książke kupiłeś?





Podobne tematy: Żółtolicy zdechł od słońca????     x


#12 boczuś

boczuś
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6584 dni
  • Polska / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 22 czerwca 2008 - 22:15

A. Maluta, żółwie wodno-lądowe hodowla i choroby, polecana przez p.Wilk






#13 Slomka

Slomka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7362 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 22 czerwca 2008 - 22:45

Aaa. Bo już się bałem, że coś innego ;D


#14 OleK

OleK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7173 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 24 czerwca 2008 - 00:14

[quote]dokładnie 3 min przed śmiercią byłem u niego i wszystko...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#15 boczuś

boczuś
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6584 dni
  • Polska / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 24 czerwca 2008 - 07:25

sztywny, że nie żywy - po ok 30 min był...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#16 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 8345 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 25 czerwca 2008 - 18:31

A żółw miał robioną sekcję? To by pomogło określić, czy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#17 boczuś

boczuś
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6584 dni
  • Polska / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 26 czerwca 2008 - 12:37

sekcji nie miał. zwyczajnie go pochowałem w ogrodzie.
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#18 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 8345 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 26 czerwca 2008 - 12:54

To, że chcesz wiedzę zdobyć bardzo się chwali, jednak to,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#19 boczuś

boczuś
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6584 dni
  • Polska / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 26 czerwca 2008 - 13:21

z resztą żółwi byłem u p. Wilk i jest z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#20 kaja96

kaja96
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6626 dni
  • Polska / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Kobieta

Napisany 28 czerwca 2008 - 12:12

Miałam żółwia londowego, Karol. Bardzo go lubiłam. Miał ok.7 lat...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.