pomóżcie mi pisząc co zrobiłem źle/gdzie jest błąd
mam małego ok 6cm żółwia żółtolicego
jest cały czas w domu i czasami wystawiam go na słoneczko
dzisiaj go wyjąłem i włożyłem do miski i wystawiłem na balkon
miska z nim była tak wystawiona, że miał i cień i słońce
dodam, że żółw był zupełnie zdrowy i silny, brak oznak choroby
no i po ok 2 godzinach na słońcu a raczej cieniu mały zdechł.
jest mi ogromnie przykro i nie wiem co jest...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


Ten temat jest zablokowany
