Tez sie pierwszy raz o plame obawialem ze to jakis wąglik itp.:)
Nom po fotkach nie jest źle i napewno nie obcinaj!!!
Nom po fotkach nie jest źle i napewno nie obcinaj!!!
Napisany 25 marca 2008 - 11:51
linienie
Ptaszniki
Dorosla p. Metallica, ciemne barwy, przed wylinka?Kleryk1988, 31 maj 2026 |
|
|
|
||
zdrowie
Węże
boa imperator - wylinka mocno siedzi na ogonieninreth, 14 kwi 2026 |
|
|
|||
linienie
Skorpiony
Heterometrus silenus - problem z wylinkąogor_89, 05 lut 2026 |
|
|
|||
linienie
Modliszki
Udana wylinka Hymenopsus Coronatus stadium Imagopigula6329, 01 lut 2026 |
|
|
|||
wylinka
Dymorfizm płciowy u ptaszników
Wylinkavania88, 24 gru 2025 |
|
|
Napisany 27 marca 2008 - 16:09
Napisany 28 marca 2008 - 08:36
Napisany 29 marca 2008 - 10:23
Napisany 29 marca 2008 - 12:35
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów