Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Wapń i witaminy




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 pwgkg

pwgkg
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1083 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Jastrowie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 May 2021 - 18:13

Witam,

 

Jestem w miarę nowy w tym temacie. Moje 4 pytania:

Jakie i co jaki czas stosować suplementy?

Jak często karmić gekona lamparciego, czym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by pwgkg, 10 May 2021 - 18:20.





Similar Topics: Wapń i witaminy     x


#2 MartaCrystal

MartaCrystal

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 3043 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 May 2021 - 18:44

Polecam ci zaczac od wnikliwej lektury stron o gekonach, opisu gatunkowego i oczywiscie czytania postow z tego forum. Bo te tematy sa tu mega dobrze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 sylwinm

sylwinm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1088 dni
  • Poland / Lubelskie / Lubartów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 June 2021 - 18:02

Nie zakładając nowego tematu podepnę się tutaj,

Podaję witaminy i wapń w stosunku 3:1 (Wapń z D3:witaminy), do każdego karmienia.

A czy w dodatkowej miseczce......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2348 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 June 2021 - 17:05

Suplementować należy przede wszystkim wapń. Witamina D3 jest ważna, powinna być w preparacie witaminowym, nie w wapniu. Wapń z D3 jest dobry tylko w przypadku......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 sylwinm

sylwinm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1088 dni
  • Poland / Lubelskie / Lubartów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 June 2021 - 19:32

Dzięki za info, szukam w tym wszystkim takiego optimum , najkorzystniejszego dla gekon, i potrzebowałem takiego konkretu gdzie w żadnym kierunku mu nie zaszkodzę czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2348 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 June 2021 - 23:46

Dla mnie optymalna jest suplementacja wspomnianą mieszanką, bo nie muszę wtedy pamiętać o tym, by co jakiś czas podać witaminy, po prostu zawsze używam tego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 sylwinm

sylwinm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1088 dni
  • Poland / Lubelskie / Lubartów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 June 2021 - 18:58

No właśnie o taką bezpieczną mieszankę mi chodziło, bo problem miałem z witaminami, samych mi nie akceptuje, i w dzień kiedy karmie nimi obsypaną karmówkę,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.