Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
"agresja" wewnątrzgatunkowa




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 SzymonW

SzymonW
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1107 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Czarnków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2021 - 19:49

nie tak dawno padła mi jedna z samiczek płaczka nie jestem pewny kiedy dokładnie ale wcześniej zaciekawiła i przeraziła za razem jedna rzecz w terrarium......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: "agresja" wewnątrzgatunkowa     x


#2 Jakub14

Jakub14
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1250 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 April 2021 - 07:44

nie tak dawno padła mi jedna z samiczek płaczka nie jestem pewny kiedy dokładnie ale wcześniej zaciekawiła i przeraziła......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2354 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 April 2021 - 22:53

@[member='SzymonW'], postaraj się używać interpunkcji, czytanie tej wypowiedzi to koszmar. 







#4 Scientist

Scientist
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1431 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 April 2021 - 22:19

Pewnie to tylko wypadek. Gekony płaczące są towarzyskie i b.mało terytorialne. Jeśli już ustalają hierarchię w swoim stadzie, to zwykle kończy się na straszeniu konkurentek,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 SzymonW

SzymonW
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1107 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Czarnków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 May 2021 - 13:46

Wymiary Terrarium 20x20x30 (długość, szerokość, wskość) (jeśli terrarium jest za małe to przepraszam jednak nie znalazłem nigdzie zalecanych wymiarów dal tego gatunku wszędzie było inaczej),......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Scientist

Scientist
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1431 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 May 2021 - 09:14

Wymiary wymiarami (zależy ile masz jaszczurek) ale mało kto przejmuje się powierzchnią wewnętrzną terrarium, a to dla nadrzewnych gatunków najważniejsze!

Jeśli masz taką......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.