Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Czy to wypadnięcie kloaki?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Myb13

Myb13
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1344 dni
  • Poland / Opolskie / Brzeg
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 August 2020 - 18:22


 

Przesyłam zdjęcie jaszczurki. Proszę o odpowiedź, co to jest? Co mam dalej robić? Czy to groźne dla jaszczurki? Syn odkrył to dzisiaj. Jaszczurka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Czy to wypadnięcie kloaki?     x


#2 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2270 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 August 2020 - 19:41

Do weterynarza od gadów i to w trybie natychmiastowym ;(
Do tego czasu higieniczne warunki: ręczniki papierowe, żadnych elementów, o które jaszczurka może się otrzeć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Myb13

Myb13
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1344 dni
  • Poland / Opolskie / Brzeg
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 August 2020 - 20:13

Dziękuję bardzo, znalazłam weterynarza zwierząt nieudomowionych, który jutro przyjmuje.







#4 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2270 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 August 2020 - 07:04

U jednego z moich lampartów wypadł kiedyś kawałeczek. Skończyło się na upychaniu i wynicowaniu suchego, martwiczego kawalątka. Tu, tak się wydaje, trochę więcej się wynurzyło,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2349 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 August 2020 - 12:02

Jeśli możesz, to namaczaj to, żeby nie wyschło. Wyschnięte będzie do wycięcia. 



#6 Myb13

Myb13
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1344 dni
  • Poland / Opolskie / Brzeg
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 August 2020 - 16:37

Dziękuję za wsparcie. Agama jest już po zabiegu. Pomoc znalazłam w moim rodzinnym mieście i nie musiałam nawet jechać do miast wojewódzkich. Bardzo pomogła mi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files







#7 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4882 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 August 2020 - 22:06

@[member='Myb13'] będę wdzięczny jak dodasz tych weterynarzy na listę: www.terrarium.pl/t/vet , pewnie innym osobom też się przyda ta informacja. Albo po prostu wpisz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Myb13

Myb13
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1344 dni
  • Poland / Opolskie / Brzeg
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 August 2020 - 06:41

Faktycznie pomyliłam imię. To chyba ze szczęścia, że Krzyś jest już po zabiegu :-D

Podaję namiary:
https://godziny-otwarcia-teraz.pl/01346185/Gabinet_Weterynaryjny_%22Kolonia_Gos%C5%82awicka%22_lek._wet._Marta_Szypczy%C5%84ska
 


Jeszcze podam namiary weterynarzy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.