Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wybór zwierzęcia

- - - - -  
Gad do terrarium 60x30x30




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Wixciak

Wixciak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1483 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 June 2020 - 15:27

Witam. Mam wolne terrarium 60x30x30, przez około rok mieszkał tam 5-letni żółw stepowy. Zastanawiam się jaka jaszczurka lub wąż może w nim mieszkać. Mam doświadzczenie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Gad do terrarium 60x30x30     x


#2 Morgana

Morgana
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3769 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 June 2020 - 15:55

Terrarium o wiele za małe na żółwia stepowego...:/ Jeśli chodzi o to, co teraz możesz w nim trzymać, to przychodzi mi do głowy boa różany,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Wixciak

Wixciak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1483 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 June 2020 - 16:01

Nie będzie za małe dla gekonów lamparcich? dla jednego to by było chyba na styk. Zastanawiam się nad mała grupką Paroedura stumpffi, ale tak czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 mich2525

mich2525
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1507 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 June 2020 - 07:52

Terrarium o wiele za małe na żółwia stepowego...:/ Jeśli chodzi o to, co teraz możesz w nim trzymać, to przychodzi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by mich2525, 19 June 2020 - 07:58.


#5 Morgana

Morgana
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3769 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 June 2020 - 17:45

Może żółw dostał większy dom. Co do terrarium, to ma być docelowe czy może być tymczasowe? Bo młoda zbożówka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2352 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 June 2020 - 18:09

Takie terrarium tylko dla jednego eublefara lamparciego, dla dwóch moim zdaniem jest za małe. ;) 

 

Możesz też pomyśleć nad Coleonyx spp., C. variegatus i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2273 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 June 2020 - 18:18

Uaaa, gratulacje, @[member='docfaq'], panie moderatorze ^^ 

 

Żeby offtopa nie było: eublefar lamparci tak na styk, nad gruboogonowym też warto pomyśleć, mniej popularny, równie wdzięczny.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Wixciak

Wixciak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1483 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 June 2020 - 18:34

Narazie chyba zostanę przy Paroedura stumpffi. Jednak moim marzeniem odkąd mam w domu gady jest chęć rozmnażania i popularyzowania jakiegoś mniej znanego gatunku. I myślę,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2352 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 June 2020 - 18:49

Dzięki, @[member='Dagn']. ^^ 

 

Ja mam parkę C. elegans w Exo Terra 60x45. Faktem jest, że nie widzę ich zbyt często (nocny tryb życia nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.