Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wysoki priorytet

- - - - -  
Problem z przekonaniem mamy na ptasznika




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Frankinez12

Frankinez12
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1874 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 March 2019 - 16:56

Hejka mam problem. Od jakiegoś czasu zaczełam interesować się terrarystyką, czytać o tym i zdecydowałam się na zakup ptasznika. Przygotowałam sobie listę potrzebnych rzeczy, wybrałam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Problem z przekonaniem mamy na ptasznika     x


#2 Tiken

Tiken
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2459 dni
  • Poland / Śląskie / Rydułtowy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 March 2019 - 17:46

Przygotuj sobie odpowiedzi na pytania które moze zadać mama. Uświadamiaj ją, ze ptaszniki nie stanowią zagrozenia, a ty chcesz poznać ich zycie. Rozmawiaj z nią......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Koszina

Koszina
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5407 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 March 2019 - 20:21

Nie jest łatwo przekonać rodziców na jakieś egzotyczne zwierzaki ale zawsze można próbować. Uważam, że może zrozumie jak Tobie na tym zależy jeżeli będziesz drążyć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2271 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 March 2019 - 22:09

Ja co prawda nie ptasznikowa, ale jedna kwestia: pamiętaj, że pająk to połowa drogi. Czeka Cię jeszcze rozmowa o karmówce i tu może być z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Nook

Nook

    Nie mam czasu

  • Koordynator
  • Z nami od: 13858 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 March 2019 - 22:54

Przenoszę temat z "[url='https://www.terrarium.pl/index.php?showforum=94']Propozycje, sugestie, problemy[/url]" do forum właściwego "[url='https://www.terrarium.pl/index.php?showforum=66']Początkujący hodowcy ptaszników, skorpionów i innych pajęczaków[/url]".


#6 Skrzypol

Skrzypol
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5308 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2019 - 09:16

Końcówka nicku to Twój wiek? To może mieć spore znaczenie w stawianiu za i przeciw u rodziców.

 

W każdym razie możesz pokazać filmy na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.