Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Exotica w Gdyni




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 LightYagami

LightYagami
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2028 dni
  • Poland / Pomorskie / Żukowo
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 November 2018 - 23:55

Witam, może to głupie pytanie ale czy kupując agamę na targach dostanę do niej heat pack i jakieś opakowanie w którym jest optymalna temperatura dla......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Exotica w Gdyni     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4882 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 November 2018 - 00:44

Agama w pudełku pod kurtkę i nic jej nie będzie ;) Ogólnie temperatury jeszcze nie są aż tak niskie, co najwyżej będzie mało aktywna w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 LightYagami

LightYagami
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2028 dni
  • Poland / Pomorskie / Żukowo
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 November 2018 - 14:26

Oki, dzięki za szybką odpowiedz :)







#4 LightYagami

LightYagami
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2028 dni
  • Poland / Pomorskie / Żukowo
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 November 2018 - 16:14

Nie chcę zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj, zakupiłem agamę na targach, wyglądała na zdrową tylko ogon miała troszeczkę czarny, teraz jest o wiele gorzej.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#5 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4882 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 November 2018 - 18:07

Ogon może ciemnieć tak samo jak broda. Jak agama jest zaniepokojona może zmienić kolor ogona na ciemny, pewnie kwestia aklimatyzacji. Nie ma się czym tutaj......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 LightYagami

LightYagami
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2028 dni
  • Poland / Pomorskie / Żukowo
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 November 2018 - 22:03

Agama ma się już lepiej, pierwszego dnia zjadła 3 karaczany argentyńskie a dzisiaj około 15  :) Chociaż dziwi mnie fakt że nie zrobiła jeszcze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by LightYagami, 05 November 2018 - 22:10.






#7 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4882 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 November 2018 - 22:50


Chociaż dziwi mnie fakt że nie zrobiła jeszcze kupki to dopiero drugi dzień więc może dlatego.

 

Ogólnie przyjmuje się,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 LightYagami

LightYagami
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2028 dni
  • Poland / Pomorskie / Żukowo
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 November 2018 - 17:44

Również wydaje mi się że ma lekki ubytek ogona. kiedy byłem na targach czekałem 20 min aby się spytać za ile ile agamka ;) nawet......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by LightYagami, 06 November 2018 - 21:14.


#9 Sutbomber

Sutbomber
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4187 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 January 2019 - 08:39

Mysle ze przydałoby Ci sie troche poczytac o agamach i obejzec na youtube kilka filmow bo ze zdrowej agamy robisz jakiegos zdechluna i martwisz sie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.