Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Czy to choroba?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Pogoleus

Pogoleus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3162 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 July 2018 - 12:05

Witam

 

 

 Problem mam taki. Ostatnio z miesiac temu czyściłem terrarium gekonowi orzęsionemu. Wszystko cacy i wymieniłem podłoże na chipsy kokosowe jakieś. Niby nic......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Pogoleus, 11 July 2018 - 17:50.





Similar Topics: Czy to choroba?     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2351 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 July 2018 - 22:06

Według mnie to pierwsze to odchody owadów umieszczanych w misce (karmiłeś je marchewką, pomidorem czy czymś w tym kolorze?). Małe, czarne i skaczące to na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Pogoleus

Pogoleus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3162 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 July 2018 - 22:17

No karmie marchewka non stop w sumie :) ale jak wrzucam robaka to po chwili go nie ma bo gekon od razu go zjada. A......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2351 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 July 2018 - 22:28

Innych pomysłów na te czerwone cośki nie mam.

Jeżeli przesuszysz terrarium przez kilka dni, to powinny zniknąć, ale prawdopodobnie i tak wrócą, jak dla......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.