Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Mech na ścianke



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Moloch

Moloch
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2253 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 July 2018 - 16:36

Witam 

Planuje budowę ścianki z pianki montażowej, czy po posmarowaniu silikonem mogę pokryć ją mixem torfu,suszonego mchu i 2-3 milimetrowych kawałków kory dla orchidei?Nie rozleci mi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Mech na ścianke     x


#2 Tuczyk

Tuczyk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3360 dni
  • Poland / Mazowieckie / Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 July 2018 - 19:08

Z czasem może się trochę przerzedzić, torf sam dobrze wklejony trzyma się raczej trwale, lecz przez pewien okres ze ścianek odpada nadmiar. Mech suszony, nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Moloch

Moloch
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2253 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 July 2018 - 11:17

Dzięki za informacje, tylko co ja teraz zrobię z taką ilością suszonego mchu i kory  :?







#4 Tuczyk

Tuczyk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3360 dni
  • Poland / Mazowieckie / Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 July 2018 - 11:20

Mech spróbuj na podłoze jak zacznie coś się z nim dziać to usuniesz, a z korą to no nie wiem, dać mamie by sobie wysypała......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Nonac

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6446 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 July 2018 - 23:22

Ja z powodzeniem używam mchu do ścianek. Nie miksuję go tylko wklejam całe kępki. Jeśli nie styka się bezpośrednio z podłożem i nie jest mocno......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Moloch

Moloch
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2253 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 July 2018 - 13:21

Wygląda całkiem nieźle, jak skończę swoje to się też gdzieś na forum pochwalę.







#7 Nonac

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6446 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 July 2018 - 13:41

Mogę jeszcze wrzucić dla porównania jak wyglądało zaraz po zrobieniu. Jak widać mech wyglądał dużo 'żywiej'. Roślinka niestety poszła out, nic żywego nie przetrwa w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.