Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Wyglad odwloka




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 MatheusID

MatheusID
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2532 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 May 2017 - 11:18

Moglibyscie mi pomoc okreslic w jakim stanie sa moje pajaki a raczej co oznacza ich poszczegolny wyglad odwlokow?

Mam 3 ptaszniki: Olbrzymiego, Bialokolankowego i Chromatopelme.
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Wyglad odwloka     x


#2 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3305 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 May 2017 - 13:30

Nie widzę nic niezwykłego w tym co piszesz, pająki siedzą za dnia w kryjówkach,bo są to stworzenia nocne, a jeśli z rana pokarm,który zostawiłeś znika,znaczy,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 MatheusID

MatheusID
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2532 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 May 2017 - 13:50

I o to wlasnie mi chodzilo. Jakos nie dowierzalem w fakt ze pajak po tygodniu od wylinki moze sie zbierac do nastepnej, ale teraz jezeli......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Kozi_

Kozi_
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2757 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 May 2017 - 11:34

Przyzwyczaj się do karmienia pająków raz w tygodniu (lub 2 razy małą karmówką). Jeśli L3 zjadł Ci 2 mączniki to nie zje teraz nic z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3305 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 May 2017 - 12:11

A no może. Zwłaszcza maluchy.




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.