Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Jestem nowy, trochę wątpliwości (wilgotność, pryskanie)




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 tgnn

tgnn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2761 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Brzeg Dolny
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 October 2016 - 21:16

Hej

Witam Was wszystkich, jestem tutaj nowy i chciałbym żebyście rozwiali kilka moich wątpliwości. Zakupiłem na wystawie terrarystycznej pierwszą modliszkę i po czasie stwierdziłem, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Jestem nowy, trochę wątpliwości (wilgotność, pryskanie)     x


#2 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3302 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 October 2016 - 21:24

Modliszki to wyjątkowo sucholubne owady i tym gatunkom, którym się rekomenduje trzymanie na sucho, to trzeba trzymać na sucho, bo pryskanie i nawilżacze mogą im......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 tgnn

tgnn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2761 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Brzeg Dolny
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 October 2016 - 21:31

Rozumiem, ale czy dobrze określiłem, że tylko przy tych dwóch gatunkach wymagany jest wacik? Po prostu różnie piszą na forach i różnych stronach i już......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3302 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 October 2016 - 21:35

Tak, tylko przy gatunkach, które wymagają tej większej wilgotności, reszcie możesz raz na jakiś czas prysnąć, ale głównie po to by się napiły ;)



#5 tgnn

tgnn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2761 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Brzeg Dolny
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 October 2016 - 21:42

Czyli wcale nie muszę wacika wkladać, pryskam tylko do pojemnika z modliszką a ona sobie spija wodę za ścianek. I robię tak powiedzmy raz na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by tgnn, 15 October 2016 - 21:44.


#6 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3302 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 October 2016 - 21:59

Wacik lub papier na dnie może być, ale suchy - ułatwi ci sprzątanie odchodów, i tak, pryskasz raz na jedną ściankę, ja nie robiłam tego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 tgnn

tgnn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2761 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Brzeg Dolny
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 October 2016 - 07:48

Od początku mam problem z Hestiasulami. Jak do mnie przyszły to tak niefortunnie złapałem pojemnik, że mi spadł i ten papierek, który był w środku......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#8 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3849 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 October 2016 - 12:11

Wygląda na coś z rodzaju Parasphendale.

Narazie poczekaj, modliszki często przestają jeść i są mniej aktywne przed linieniem. Jeśli jednak długo nie będą linieć, możesz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 vivien333

vivien333
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2757 dni
  • Poland / Opolskie / Kędzierzyn Koźle
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 October 2016 - 20:27

Pozwolę sobie znów podpiąć się pod ten temat (bo ciekawy). Mnie też sprawa pojenia nie daje spokoju, bo modliszka spija krople ze ścianek, ale nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3849 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 October 2016 - 21:11

Pod szczęki możesz podać kawałek arbuza. Zawiera dużo wody.

Ogólnie modliszek nie trzeba poić. Przeważnie jak spryskasz to w końcu znajdzie wodę.




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.