Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Wąż zbożowy a ogrzewanie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 pyrania

pyrania
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2886 dni
  • Germany
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 June 2016 - 17:13

Witam. Ostatnio zakupiliśmy z chłopakiem dwa węże zbożowe (parkę). Dodam, że trzymamy je osobno żeby nie wykluły się za wcześnie młode ( oba węże mają......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Wąż zbożowy a ogrzewanie     x


#2 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4066 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 June 2016 - 18:41

Oświetlenie grzewcze średnio się nadaje, zapytam czym ogrzewacie w nocy i czy macie podłączone to oświetlenie pod termostat?

Do pojemnika kabel lub mata (do terrarium......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 pyrania

pyrania
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2886 dni
  • Germany
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 June 2016 - 19:33

żarówka grzewcza jest osłonięta specjalną kratką, więc w tej kwestii problemu nie ma, ale jeśli chodzi o termostat, to takowego nie posiadamy, jednakże mamy zamiar......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4066 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 June 2016 - 20:38


W nocy nie ma żadnego dodatkowego ogrzewania prócz tego, co nagrzało się w ciągu dnia.

To nie dobrze, bo gdy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 TabsonLDZ

TabsonLDZ
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2911 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 June 2016 - 20:50

@[member='adamkraka'] Zapoznałem się z wiekszością tematów z tego linku.  Nie dało to jednak odpowiedzi na moje pytania, gdyż wiekszość tematów dot. grzania matami kablami itd,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#6 KarKa

KarKa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3392 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 June 2016 - 21:06

Od lat ogrzewam takie pudła wężami grzewczymi i jedyne co się dzieje to nieznaczne deformacje dna. Wąż zazwyczaj leży na folii termoizolacyjnej, a na nim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 TabsonLDZ

TabsonLDZ
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2911 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 June 2016 - 21:10


Wąż zazwyczaj leży na folii termoizolacyjnej, a na nim stoi pudło.

Ja nie mam takiej mozliwości bo jedynie, gdzie mogę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 KarKa

KarKa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3392 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 June 2016 - 21:18

U mnie nic się nie dzieje. Podgrzewam do 28-30 stopni.



#9 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4066 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 June 2016 - 21:30


Jednak zauważyłem ze mój wąż staje się bardziej aktywny gdy wieczorem temperatura spadnie do 23- 22 s.C bez właczania żarówki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 TabsonLDZ

TabsonLDZ
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2911 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 June 2016 - 21:48


Podłoże jak dla mnie kawałki są za duże istnieje ryzyko połknięcia a takiego kloca nie wydali.

Wąż jest karmiony w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.