Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
Czy to ciąża?




  • This topic is locked This topic is locked
19 replies to this topic

#1 Karwan89

Karwan89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3269 dni
  • Poland / Łódzkie / Pabianice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 June 2015 - 09:06

Witam,
To mój pierwszy post tutaj, więc proszę nie krzyczeć jeżeli coś zrobiłem nie tak.
Wyszukałem kilka tematów o ciąży, większość przejrzałem, ale nie znalazłem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Czy to ciąża?     x


#2 Filip_Stadnik

Filip_Stadnik

    Moderator na agama brodata i karłowata oraz legwan zielony.

  • Moderator
  • Z nami od: 5027 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 June 2015 - 10:55

Samica miała czarną brodę? Jesteś pewien, że to samica? Najlepiej wklej fotki służące do rozpoznawania płci (może być w tym temacie), bo mam pewne wrażenie,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Karwan89

Karwan89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3269 dni
  • Poland / Łódzkie / Pabianice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 June 2015 - 14:59

Samica miała czarną brodę? Jesteś pewien, że to samica? Najlepiej wklej fotki służące do rozpoznawania płci (może być w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 silva_mantis

silva_mantis
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4221 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 June 2015 - 23:23

Czasami jak się trzyma 2 samce to nie widać cech płciowych bo słabszy samiec się "ukrywa", ale jak jest mega gruba to może być faktycznie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 kalinka

kalinka

    Była moderator oraz współautorka pogona.pl

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4473 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 June 2015 - 13:41

Tzn jeśli dobrze rozumiem napompowanie - to nie wiąże się to raczej z ciążą :) Samica w ciąży gdy ma jaja jest po prostu gruba......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Karwan89

Karwan89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3269 dni
  • Poland / Łódzkie / Pabianice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 June 2015 - 18:30

Tzn jeśli dobrze rozumiem napompowanie - to nie wiąże się to raczej z ciążą :) Samica w ciąży gdy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Karwan89, 13 June 2015 - 18:41.






#7 kalinka

kalinka

    Była moderator oraz współautorka pogona.pl

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4473 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 June 2015 - 11:22

Tak, to jest parka ;) Samica może czernić brodę, nawet podczas kopulacji czy podczas zalotów - moje czasami tez czernią w różnych sytuacjach :p 
Napompować......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Karwan89

Karwan89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3269 dni
  • Poland / Łódzkie / Pabianice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 June 2015 - 18:02

Tak, to jest parka ;) Samica może czernić brodę, nawet podczas kopulacji czy podczas zalotów - moje czasami tez......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 kalinka

kalinka

    Była moderator oraz współautorka pogona.pl

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4473 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 June 2015 - 17:24

A widziałeś samą kopulację? Choć w sumie tak czy siak lepiej zadbać o samiczkę - nawet jeśli to tylko "na zaś" ;)







#10 Karwan89

Karwan89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3269 dni
  • Poland / Łódzkie / Pabianice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2015 - 22:02

A widziałeś samą kopulację? Choć w sumie tak czy siak lepiej zadbać o samiczkę - nawet jeśli to tylko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.