Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - wybieg zewnętrzny

- - - - -  
wybieg,tunel?domek




  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 krs18

krs18
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4902 dni
  • Poland / Pomorskie / Kościerzyna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 April 2015 - 11:23

Witam, POsiadam samiczkie lamparcią wagowo 6 kg, z powodu dużych gabarytów mam sporo problemy z jej wychowaniem . Każdy piszę terrarium min 2m x 1.5......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by krs18, 12 April 2015 - 11:25.





Similar Topics: wybieg,tunel?domek     x


#2 krs18

krs18
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4902 dni
  • Poland / Pomorskie / Kościerzyna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 April 2015 - 18:14

odświeżam i czekam



#3 Kloss

Kloss
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3367 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 April 2015 - 23:33

Ciężka sprawa, zostawiać zwierzaka na wsi na noc to spore ryzyko. Nie tylko mogą ci go zwyczajnie zwinąć ale także może go uszkodzić dzika zwierzyna......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 krs18

krs18
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4902 dni
  • Poland / Pomorskie / Kościerzyna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2015 - 17:48

tzn już padłem ofiarą złodziejstwa po pół roku odzyskałem żółwia. Mam teraz monitoring na całe podwórko. oczywiście mam w około płot bramę. Mogę poświęcić spory......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by krs18, 16 April 2015 - 17:50.


#5 Kloss

Kloss
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3367 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2015 - 22:01

 Tylko co z tym domkiem???? idzie go jakoś docieplić dobrze aby w nocy nie zmarzł???????

 

To......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 krs18

krs18
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4902 dni
  • Poland / Pomorskie / Kościerzyna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2015 - 21:31

szklarnie posiadam , często jak już zabierałem żółwika wieczorem do domu zawsze był za szklarnią heh dlatego nie musialem długo go szukać. Postaram się wymyśleć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Bara

Bara
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5079 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 April 2015 - 18:11

Mysle, ze jak zrobisz mu ocieplana bude to bedzie ok, kabel grzewczy - dlugi zeby ogrzac dno i sciany lub mata grzewcza lub promiennik grzewczy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Kloss

Kloss
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3367 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 April 2015 - 18:46

Mysle, ze jak zrobisz mu ocieplana bude to bedzie ok, kabel grzewczy - dlugi zeby ogrzac dno i sciany......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.