Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Diamond jungle jaguar carpet python




  • This topic is locked This topic is locked
33 replies to this topic

#1 mefistonh

mefistonh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3488 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 January 2015 - 07:53

Witam jeśli dobrze pamiętam jest to taka mieszaninka Moreli Spilota.Gdy ją zobaczyłem w sklepie odrazu przykuła moją uwage jest jeszcze młoda i mała, ale już......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Diamond jungle jaguar carpet python     x


#2 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3738 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 January 2015 - 11:22



#3 mefistonh

mefistonh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3488 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 January 2015 - 02:54

Oczywiście na opis węża na tej stronie powędrowałem na samym początku także z tym się zaznajomiłem. I ogólnie mało co znalazłem oprócz tego opisu :/

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 mefistonh

mefistonh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3488 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 January 2015 - 04:58

Zrobiłem pare zdjęć terrarium. Węża niestety nie widać bo sie zakopał, mimo nocnej godziny. Martwi mnie troszkę ta temperatura.. Na zdjęciu jest widoczne mata i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#5 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3738 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 January 2015 - 10:11

Czujniki wsadź lepiej całe do środka.

22*, to spoooro za mało. Albo jest przekłamanie i czujnik mierzy Ci temperaturę z zewnątrz (aby to sprawdzić wsadź......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 nothin

nothin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3404 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Słupca
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 January 2015 - 10:37

Może za dużo tego podłoża mu nasypałeś i ciepło się nie przedostaje. Ja tak miałem z włóknem kokosowym ;d







#7 mefistonh

mefistonh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3488 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 January 2015 - 23:26

Przeszło mi przez myśl czy to nie wina podłoża, że robi za izolator, aczkolwiek wydaje mi się, że nie jest go grubo zresztą na zdjęciu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by mefistonh, 26 January 2015 - 23:34.


#8 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3738 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 January 2015 - 23:43

Dałeś jakiś ekran pod matę? Najlepiej ekran zagrzejnikowy, ale może też być folia aluminiowa, byle by dobrą stroną ułożona ;)

Podniesienie temp w terra o......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Boa1982, 26 January 2015 - 23:44.


#9 nothin

nothin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3404 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Słupca
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 January 2015 - 23:51

@[member="Boa1982"] dobrze gada, daj pod mate cos. Ja mam pod terra kabel grzewczy i jeszcze pod kablem mate ktora wlasnie izoluje i sprawia ze cieplo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 mefistonh

mefistonh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3488 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 January 2015 - 03:57

Nie wpadłem na pomysł z tym ekranem zagrzejnikowym :) miałem mate bespośrednio na szafce. Położyłem teraz na 2 cm styropianie, folia mi się skończyła, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by mefistonh, 27 January 2015 - 04:02.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.