Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Jak nauczyć jeża korzystać z kuwety?



  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 filipijez

filipijez
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3653 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 May 2014 - 12:30

Mam jeża Pigmejskiego który ma 2 miesiące. Chciałbym nauczyć go korzystać z kuwety. Póki co przekladalem tam jego kupki nic to nie dało. Postanowiłem "zapoznać"......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Jak nauczyć jeża korzystać z kuwety?     x


#2 Otton

Otton
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3772 dni
  • Poland / Małopolskie / Niepołomice
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 May 2014 - 13:59

Tak jak robiłeś przekładając odchody to dobry i właściwie jedyny sposób. Z czasem sam się nauczy. Kup mu piasek do kuwety, i on będzie się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 filipijez

filipijez
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3653 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 May 2014 - 20:19

[quote name="Otton" post="1563143" timestamp="1399121973"]Tak jak robiłeś przekładając odchody to dobry i właściwie jedyny sposób. Z czasem sam się nauczy. Kup mu piasek do kuwety, i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Otton

Otton
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3772 dni
  • Poland / Małopolskie / Niepołomice
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 May 2014 - 07:39

Piasek do kuwety dla szynszyl, ale nie zadrobny. Masz tu link można go kupić w większości sklepów zoologicznych. http://www.zoofaktor.pl/chinchilla-bathing-sand-1-3kg-piasek-dla-szynszyli.html
Mój tez zasypia w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#5 JezynkaPusi

JezynkaPusi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3403 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 January 2015 - 15:21

Moja mała jak tylko ją nabyłem (miała 2 miesiące), korzystała z kuwety 100 %, dokładnie przez miesiąc, do czasu gdy wstawiłem jej kołowrotek.

Od tego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 sasusek

sasusek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3939 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Stargard Szczeciński
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 January 2015 - 17:44

jeże dostając kołowrotek często tam się wydalają moje jeże tez korzystały puki nie dostały kołowrotków teraz załatwiają się w kołowrotkach lub dookoła... 








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.