Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Agresywny PMB po wypuszczeniu na trawe




  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 kokosek126

kokosek126
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4547 dni
  • Poland / Śląskie / Cieszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2014 - 11:49

Witam.Mam spory problem z samcem tygrysem.Młody 8 miesięcy.Jest łagodny,ale gdy wypuszczam go na trawe w ciepłe dni dostaje szału i zaczyna agresywnie kąsać.Gdy biorę go......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Agresywny PMB po wypuszczeniu na trawe     x


#2 luki79

luki79

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4613 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2014 - 12:39

I bardzo dobrze robi. Ciekawi mnie tylko jedno, gdzie są już takie ciepłe dni i nagrzana ziemia aby paradować z wężem  po polu.



#3 kacperpl86

kacperpl86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4807 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2014 - 14:23

No co ty luki79, nie wiesz że jest coś takiego jak ogrzewanie podłogowe? Kokosek126 na pewno zamontował coś takiego w swoim ogrodzie pod trawą żeby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Boa_Beskid

Boa_Beskid
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5769 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2014 - 15:42

w ciepłych godzinach nic sie pytonowi nie stanie.Mój ma 15 lat i prawie codziennie przy temperaturze koło 20 stopni biorę go na pole na conajmniej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Zigrin 2 Posting Disabled

Zigrin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3888 dni
  • Poland / Mazowieckie / Piaseczno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2014 - 16:57

w ciepłych godzinach nic sie pytonowi nie stanie.Mój ma 15 lat i prawie codziennie przy temperaturze koło 20 stopni......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 MorfSnakes

MorfSnakes

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5192 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2014 - 17:01

Rany Boskie co się dzieje z tymi ludźmi.
Po jakiego grzyba puszczać węże po dworze? Czemu to ma służyć? Nie ma żadnych korzyści z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 luki79

luki79

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4613 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2014 - 20:37

Ja ino odpowiem na Twoje jedno pytanie @[member="morfeusz795"]
Po jakiego grzyba puszczać węża po dworze? - a po takiego żeby za jakiś czas założyć nowy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.