Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
Rozmnożył ktoś żółwia.....




  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 Marko1983

Marko1983
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6471 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Rogoźno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 August 2006 - 21:46

Rozmnożył ktoś może żółwia greckiego nie poddajac go wczesniejszemu snu zimowemu??jakie macie doświadczenie w pomnażaniu tego gatunku??


Edited by doru, 20 November 2014 - 17:54.





Similar Topics: Rozmnożył ktoś żółwia.....     x


#2 Tohu-va-bohu

Tohu-va-bohu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6800 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2006 - 15:42

Trudno odpowiedzieć na takie pytanie. Mi udało się dwukrotnie uzyskać po jednym maluchu (jaj było za każdym razem 4) od jednej pary, którą posiadałem ok.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Marko1983

Marko1983
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6471 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Rogoźno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2006 - 17:51

Bylem ciekaw czy jest jakis sens probowac rozmnozyc zolwie bez snu zimowego czy nie stad takie pytanie;)Bo u mnie piwnica jest podgrzewana i nie jestem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Tohu-va-bohu

Tohu-va-bohu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6800 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2006 - 19:14

A jakiej wielkości są żółwie, od jak dawna w niewoli i jakiej wielkości były na początku?


#5 Marko1983

Marko1983
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6471 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Rogoźno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2006 - 19:24

W zasadzie chce kupic dopiero parke wielkosci okolo 16 cm od Marko Orłowskiego z firmy zoo market, mowil ze przy tej wielkosci bylaby to juz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6819 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 August 2006 - 20:10

Wcale nie dużo. Normalna cena. Zółwie od M.Orłowskiego są zimowane i w baedzo dobrym stanie zdrowotnym. Moje, kupione tam sa piękne!, a czy Ty nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Marko1983

Marko1983
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6471 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Rogoźno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2006 - 20:17

No wlasnie nie mam zbytnio warunkow do zimowania;(


#8 Tohu-va-bohu

Tohu-va-bohu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6800 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2006 - 07:34

Na dwie sztuki tej wielkości lodówka jest ja znalazł. Mógłbyś od rodziców wydzierżawić dwie szuflady lodówkowe i już jesteś gość. Powiedź im, że niech ta......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Agnieszka

Agnieszka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7529 dni
  • Poland / Mazowieckie
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 August 2006 - 08:49

Powoli oswajałam się z myślą o zakupie lodówki specjalnie dla żółwi, choć nie kupowanie jej i zimowanie w lodówce „publicznej” byłoby znaczącą oszczędnością :) Ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 nulus

nulus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6794 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 August 2006 - 22:04

Zrób badanie na salomonellozę. Zółw jako taki ma salomonelle, to normalne, ale ważne jest to by nie był to typ grożny dla człowieka.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.