Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
żarłok?



  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1 przemek38

przemek38
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4845 dni
  • Poland / Mazowieckie / Grodzisk Mazowiecki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 December 2011 - 13:45

Witam
Dziś podałem agamie (samica 45cm) małego oseska mysiego i do tego zjadła 2 szarańcze i trochę papryki słodkiej czerwonej.
Pytanie, czy trochę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: żarłok?     x


#2 DONIEC

DONIEC

    Miniony moderator: Agama brodata

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 5900 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 December 2011 - 17:01

pokarm jak pokarm , śmierdzieć przez to nie będzie.... Co do oseska i ilości poarmu dodatkowo... moja potrafi zjeść więcej ;)......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 papapapapajak

papapapapajak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4814 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 December 2011 - 18:23

To wcale nie tak dużo :) moją to bym mógł wpuścić do pojemnika ze świerszcza i by szamała(rekord to 15dużych świerszczy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 piotrg22wrc

piotrg22wrc
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4535 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Jelenia Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 December 2011 - 18:54

Witam
Ja mam gdziny ok 30 cm i zjedzenie dwóch osesków wcale nie znaczy że już się najadła gadzina , żarłoki ))....hihihi, a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 papapapapajak

papapapapajak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4814 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 December 2011 - 19:00

Nie wprowadzają innych w błąd 1 no max 2 sztuki na miesiąc.


#6 piotrg22wrc

piotrg22wrc
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4535 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Jelenia Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 December 2011 - 19:11

czemu w błąd ? oseski sa bardzo wartośiowe i mają dużo białka i dostarczają łatwo przyswajalnego wapnia jesli podajemy oseski nie dokarmiamy tak intensywnmie inną......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 gibek_gsf

gibek_gsf

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4825 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 December 2011 - 19:31

bzdura. Oseski mysie podaje się co najwyżej 2 razy w miesiącu, a to z tej prostej przyczyny, że powodują otłuszczenie organizmu, a przed wszystkim organów......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 piotrg22wrc

piotrg22wrc
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4535 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Jelenia Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 December 2011 - 19:42

podana przez Ciebie strona nie jest wyrocznią ,i karmienie tylko owadami też nie jest taki zdrowe dla agamy oczywiście najwazniesze jest aby djeta była urozmaicona......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 DONIEC

DONIEC

    Miniony moderator: Agama brodata

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 5900 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 December 2011 - 19:48

[quote]podana przez Ciebie strona nie jest wyrocznią ,i karmienie tylko owadami też nie jest taki zdrowe dla agamu oczywiście najwazniesze jest aby djeta była urozmaicona......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 gibek_gsf

gibek_gsf

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4825 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 December 2011 - 19:58

Podana przeze mnie strona jest kompatybilnym serwisem tego forum, a tworzą ją aktywni terraryści mający wielkie doświadczenie w hodowli agam brodatych. Zamieszczone na stronie informacje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.