Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
chory żółw stepowy




  • This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

#1 Bianka

Bianka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6585 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 April 2006 - 16:10

Byłam dziś u weterynarza z moim żółwiem stepowym maja i lekarz powiedzial ze ma zapalenie pluc ale ja nie jestem pewna czy to prawda.Maja nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: chory żółw stepowy     x


#2 still

still
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7001 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2006 - 16:40

szczerze mówiąc to nie mam pojęcia, naszczęście nie mialem takich problemów.
ale z tego co piszesz to wynika że dostała pewnie jaki ś antybiotyk......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Bianka

Bianka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6585 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 April 2006 - 16:49

dodam jeszcze ze dzis umarla mi druga samica ktora mialam od 9 dni i miala te same objawy tylko bardziej zaawansowane.ciekla jej ropa a od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 nulus

nulus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6794 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2006 - 16:54

Masakra, uważaj na reszte zółwi, oddziel je, i LEĆ DO WETERYNARZA TAKIEGO CO SIĘ NA GADACH ZNA!


#5 Bianka

Bianka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6585 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 April 2006 - 16:59

a czy ktos moze mi polecic lekaza z bydgoszczy ktory zna sie na zolwiach i bedzie mogl mi pomoc?


#6 hanzel

hanzel
  • Oczekujący
  • Z nami od: 7161 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2006 - 18:28

moze sie myle ale zapalenie pluc nie musi albo nie jest wirusowe i drugi zołw sie nie zarazil tylko tez zachorowal. Napisz w jakich warunkach......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Tohu-va-bohu

Tohu-va-bohu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6800 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2006 - 18:31

HERPES!!!!

Bianka, to najprawdopodobniej herpes - opisujesz typowe objawy. Masakra, zgadza się.
Herpes jest u stepowych bardzo niebezpieczny i zazwyczaj......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 aleksandra

aleksandra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7550 dni
  • Poland / Mazowieckie / Żyrardów
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 April 2006 - 18:32

To może być wirus opryszczki tzw. Herpes.Takie ropnie i krwawe wycieki chyba jednak nie wskazuja na zapalenie płuc. Herpes jest nieuleczalny. Zabija bardzo szybko.Stepowe podobno......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 nulus

nulus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6794 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2006 - 19:06

GRZESIU! SLUCHAJ GRZESIA CZYLI TOHU-va-BOHU
Mamy we WRocławiu genialnego weterynarza Jarosława Zajaczowskiego. Wszystkigo dowiesz siena forum weterynarze. Zagadaj z Jarkiem, walnij tam posta.
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Karol_Chłopecki

Karol_Chłopecki
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7549 dni
  • Poland / Mazowieckie / Radom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2006 - 20:04

Właściwie to co mi pozostało do dodania to to, że Enrofloksacyne powinniśmy stosować w dawce 20-25mg/kg w roztworze Ringera plus podawanie doustne acykloviru- 80mg/kg ,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.