Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Chory czerwonolicy - witaminy




  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 Oliwia

Oliwia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6706 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 December 2005 - 18:17

Miesiąc temu mój brat przyniósł dwa młode żółwie czerwonolice. Na początku wyglądały zdrowo, ale teraz jeden całkowicie odmawia jedzenia i ma błonę na oczach. Rusza......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Chory czerwonolicy - witaminy     x


#2 OlekL

OlekL
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7427 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 December 2005 - 19:12

Nie jestem żółwiarzem , więc co do choroby Ci nie doradze ale z jednym mogę Ci pomóc -
BIOREPT I GAMMARUS TRAKTUJ WYŁĄCZNIE......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Żółwik

Żółwik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6719 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Staszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 December 2005 - 19:35

błony na oczach o ile sie nie myle to niedobór witamin jakiś ni wiem






#4 Oliwia

Oliwia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6706 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 December 2005 - 21:15

Głównie ze względu na prawdopodobny niedobór wiatamin A i D3 zakupiłam ReptoSol, jednak żółw nie pozwala go sobie podać (nawet na jedzeniu). Tylko chowa się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7552 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 December 2005 - 21:59

Pierwszą zasadą żywienia jest UROZMAICENIE pokarmu, czyli dawać wszystko, co można dostać z [u]prawidłowego[/u] żarcia żółwiowego. Gammarus i pałeczki nie są uznawane za pokarm prawidłowy,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 ŁukaszP

ŁukaszP
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6870 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 December 2005 - 22:07

mozesz sprobowac dac tran, jest w nim duzo witamin Ale nei przesadź bo to tez szkodzi (zbyt wiele witamin) moje lubi od czasu do czasu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.