Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Znajdź Użytkownika

  •  

Statystyki Systemu komentarzy

  • Icon Liczba pozytywnych: 36286
  • Icon Liczba neutralnych: 59
  • Icon Liczba negatywnych: 597
  • % pozytywnych Komentarzy: 98,4%

Najnowszy Komentarz

Dla Data Ocena Komentarz Od
kameleon1 20.11.2013 Icon Szybka transakcja i dobry kontakt. Polecam ! Sprzedający: dark122
quleczko 20.11.2013 Icon Także polecam, błyskawiczna transakcja ;) Sprzedający: Imperator
kamiq 20.11.2013 Icon Wszystko w idealnym porządku. Polecam. Kupujący: drizzt
jedruch 20.11.2013 Icon Wszystko okej ! Szybka wpata dobry kontakt Polecam w 100 % !!! Sprzedający: logitech1992
BartekR 20.11.2013 Icon Wszystko w jak najlepszym porządku po raz n-ty, w 100% POLECAM! Kupujący: Raist
logitech1992 20.11.2013 Icon Polecam serdecznie !! można się dogadać, dobrze spakowane zdrowe skorpy:) Kupujący: jedruch
JurekPS 20.11.2013 Icon Wszystko super , szybka wpłata dobry kontakt , same wielkie plusy. POLECAM !! Sprzedający: Scynk
Scynk 20.11.2013 Icon Zasluzony pozytyw , sprawna transkcja, karaczany pierwsza klasa Kupujący: JurekPS
kameleon1 20.11.2013 Icon miły kontakt, rzetelny kupujący, polecam :) Kupujący: spirulina
Noid 20.11.2013 Icon Jak najbardziej polecam zakupy u tego użytkownika. Zwierzaki pierwsza klasa :) Kupujący: Sel
narwaniec04 19.11.2013 Icon Paczka świetnie zapakowana, szybka wysyłka - wszystko ok. Polecam. Kupujący: LuckyTerra
Ozzman 19.11.2013 Icon Przemiły kontakt, zero problemów, wszystko do dogadania. Kontrahent idealny. Sprzedający: StworoSfera
jony321 19.11.2013 Icon Sprzedający w 100% godny polecenia. Kupujący: Markelos
maniek240676 19.11.2013 Icon Konkretna osoba ,bardzo dobry kontakt , 100% polecam! Sprzedający: adech
maniek240676 19.11.2013 Icon Sz Sprzedający: adech
hamahakki_PL 19.11.2013 Icon Wszystko ok , polecam w 100% Sprzedający: Pinoterra
NRSL 19.11.2013 Icon Nie polecam!!!! Zachowanie jak dziecko + jakies groźby z jego strony Inne: Michalski
adech 19.11.2013 Icon Szybko, miło i konkretnie ;) Każdemu życzę takiego kontrahenta Sprzedający: carmen
Duda 19.11.2013 Icon Super. Paczka pancernie zapakowana - natrudziłem się z jej rozpakowaniem. :) Kupujący: S4ms0n
adech 19.11.2013 Icon pierwszy raz dostalem tak solidnie zapakowane pajuny. polecam uzytkownika Kupujący: maniek240676





© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.