| maciek897 |
22.11.2013 |
 |
Konkretny klient zna sie na rzeczy,polecam w 100%!!! |
Sprzedający: dario |
| dario |
22.11.2013 |
 |
Pełen pozytyw, wszystko sprawnie, świetny kontakt. |
Kupujący: maciek897 |
| rav05 |
22.11.2013 |
 |
Profesjonalne pakowanie, skorpion żywy, polecam w 100% |
Kupujący: Kaperro |
| xI-gatuzo-Ix |
22.11.2013 |
 |
Przesyłka szybka i zgodna z umową, polecam |
Kupujący: skoku92 |
| lukk |
22.11.2013 |
 |
Idealny kontakt, profesjonalne podejście do sprawy. |
Sprzedający: tom3kskate |
| Pejdżer |
22.11.2013 |
 |
Polecam z czystym sumieniem :) |
Kupujący: laederon |
| tom3kskate |
22.11.2013 |
 |
transakcja blyskawiczna. pajak dobrze zapakowany caly i zdrowy. goraco polecam. |
Kupujący: lukk |
| laederon |
22.11.2013 |
 |
Polecam , Bardzo słowny człowiek, miły i uczciwy. Bardzo Dobry Kontakt!!!!!! |
Sprzedający: Pejdżer |
| OtisDriftwood |
22.11.2013 |
 |
Pełen profesjonalizm, polecam |
Sprzedający: tom3kskate |
empiu |
22.11.2013 |
 |
Wielki pozytyw! Empiu to wspaniały hodowca, ma ogromną wiedzę, bardzo pomocna. |
Kupujący: mmax88 |
| natan |
22.11.2013 |
 |
Wszystko w porządku i na czas. Paczka zabezpieczona wzorowo. Polecam! |
Kupujący: torek |
| awfrodo |
21.11.2013 |
 |
Świetny kontakt, szybka wpłata, 100% pozytyw :) |
Sprzedający: asinski |
Azazel |
21.11.2013 |
 |
Super węże i ptasznik, dobry kontakt, POLECAM |
Kupujący: Jaroo |
| Tohu-va-bohu |
21.11.2013 |
 |
Super ! Zółwik piekny i zdrowy a sam sprzedajacy bardzo pomocny :) POLECAM ! |
Kupujący: Kagurek |
| Smyczek88 |
21.11.2013 |
 |
Rzetelny sprzedawca :) Kamyki zdrowe |
Kupujący: emilio88 |
| Nessie |
21.11.2013 |
 |
Co tu dużo mówić..po prostu świetna Sprzedająca :) |
Kupujący: 7th_star |
| Lagu |
21.11.2013 |
 |
Punktualnie w ugadane miejsce, bardzo dobry kontakt, można zaufać, POLECAM ! :) |
Sprzedający: Reptileman |
| Reptileman |
21.11.2013 |
 |
Wspanialy, bezproblemowy kontakt!! - Sprzedający wywiązał sie w 200% z transakcj |
Kupujący: Lagu |
| Adriano941 |
21.11.2013 |
 |
Kupno samca, dobry kontakt, szybka wysyłka, idealne pakowanie. Polecam! |
Kupujący: BHO |
| pajak_pl |
21.11.2013 |
 |
B. dobry kontakt, transakcja jak najbardziej udana. Polecam |
Kupujący: S1980 |