Znajdź Użytkownika
Statystyki Systemu komentarzy
Liczba pozytywnych: 36286
Liczba neutralnych: 59
Liczba negatywnych: 597- % pozytywnych Komentarzy: 98,4%
Najnowszy Komentarz
| Dla | Data | Ocena | Komentarz | Od |
|---|---|---|---|---|
| aderek | 18.11.2013 | ![]() |
Szybko , sprawnie , pełna profeska POLECAM ! | Sprzedający: |
| Liseq | 18.11.2013 | ![]() |
Super kontakt 100 | Kupujący: xI-gatuzo-Ix |
| Araneus | 18.11.2013 | ![]() |
Śmiało mogę polecić użytkownika!Transakcja przebiegła wporządku.Swietny kontakt! | Kupujący: Hadzi |
| xI-gatuzo-Ix | 18.11.2013 | ![]() |
Wszystko w jak najlepszym porzadku, polecam!!! | Sprzedający: Liseq |
| Scynk | 17.11.2013 | ![]() |
Świetna karmówka! | Kupujący: vvv |
| emilio88 | 17.11.2013 | ![]() |
Dzięki bardzo za miło przeprowadzoną transakcję. Bardzo sympatyczni sprzedający. | Kupujący: knoxville |
| Garung | 17.11.2013 | ![]() |
profesjonalny kontakt, ekspresowa wysyłka,polecam | Kupujący: aderek |
| aderek | 17.11.2013 | ![]() |
Transakcja przebiegła pomyślnie i bezproblemowo! | Sprzedający: Garung |
| stefan199809 | 17.11.2013 | ![]() |
Wszystko w jak najwiekszym porządku, polecam! :) | Kupujący: JBK |
| Gresiu070 | 17.11.2013 | ![]() |
Miły kontakt z sprzedającym, pająk w super stanie. Polecam | Kupujący: Rozyliusz |
| Bulinko | 17.11.2013 | ![]() |
wszystko ok, również w miłej atmosferze | Kupujący: 19TABAKA46 |
| qdłaty | 17.11.2013 | ![]() |
Gorąco polecam! piękny i zdrowy gekon! | Kupujący: gekonbox |
| FTS2000 | 17.11.2013 | ![]() |
karaczany ok, więc zawitam już niedługo ponownie :) | Kupujący: Supergonzo |
| Amon_re2000 | 16.11.2013 | ![]() |
Oszust | Sprzedający: aro1913 |
| gadzina2011 | 16.11.2013 | ![]() |
Modliszki doszły martwe, od tego czasu brak kontaktu, pieniądze niezwrócone. | Kupujący: BlachaSk8 |
| Avianna | 16.11.2013 | ![]() |
Transakcja przebiegła bezproblemowo. Felsumka bardzo ładna i zadbana. | Kupujący: glizda |
| charliie | 16.11.2013 | ![]() |
Wszystko jak najbardziej wporzadku ! Polecam | Kupujący: Andre1995 |
| swierszcz32 | 16.11.2013 | ![]() |
Konkretny sprzedający, szybka wysyłka i miły kontakt. Polecam | Kupujący: Snarf |
| Jezynka2 | 16.11.2013 | ![]() |
Transakcja przebiegła bardzo pomyślnie . Jeż był bardzo dobrze zapakowany . | Kupujący: ptaszniki1212 |
| Bespor | 16.11.2013 | ![]() |
No no Bes pajączki się rozwijają ;D | Inne: czemo36 |


