Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


k7l

Użytkownik od 23 maj 2017
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny Wczoraj, 20:35

Moje najnowsze najlepsze odpowiedzi

W temacie:Rozmnażanie kilka pytań

29 marca 2021 - 20:36

1. Nic się nie stanie. Ogólnie to najlepiej przenieść jak najszybciej ale jeśli polezą trochę dłużej to nic im się nie powinno stać.

2. Samica zakopując jaja nie wie gdzie jest góra i dół, jeśli jajo się odwróci to tarczka zarodkowa w ciągu kilku dni sama powędruje na górę jaja. Zarodek się nie utopi bo żeby się mógł utopić musi się najpierw wykształcić :) 

3. Młode nie zużywają zbyt dużo powietrza, ciężko powiedzieć ile wytrzymają bo to tez pewnie zależy od wielkości pojemnika.

4. Samiczka przed zniosem dużo kopie w podłożu - po tym zachowaniu poznasz ze niedługo będą jaja 


W temacie:czy bumba cabocla może być pierwszym ptasznikiem

21 lutego 2021 - 21:34

Jeśli jesteś poważnym odpowiedzialnym człowiekiem potrafisz zadbać o jak najlepsze warunki dla pupila i masz odpowiednie podejście do zwierząt jadowitych to tak naprawdę  będziesz w stanie poradzić sobie z każdym zwierzęciem. Podstawą przed kupnem jest jak najlepsza edukacja nt. danego gatunku


W temacie:Utrzymywanie wilgotności w terrarium. Kiedy torf nazywamy błotem?

26 stycznia 2021 - 18:48

Na moje oko trochę przesadziłeś z wodą. Torf ma być wilgotny a nie mokry, weź trochę torfu do ręki i mocno ściśnij żeby wypłynęła z niego cała woda, to co zostanie Ci w ręce to właśnie wilgotny ale nie mokry torf który można wrzucić do terrarium :) 


W temacie:Gekon nie chce jeść

15 października 2020 - 19:37

Jeśli młody już zaczął jeść to jest to oznaka ze już się najprawdopodobniej zaaklimatyzował. Jedzenie podawaj najlepiej w boxie w którym zwierzak przebywa tak aby polował na "swoim" terenie wtedy będzie mniej zestresowany. Repashy/pangea najlepiej podać na małym spodeczku do terrarium żeby młody sam mógł dobrać się do karmy. Młodziaki najlepiej karmić żywym pokarmem (wtedy najlepiej rosną)


© 2001-2021 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).