Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


UrbanLegend

Użytkownik od 02 sty 2017
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny lip 30 2017 11:29

Moje tematy

Co chętniej jedzą wasze agamy?

12 stycznia 2017 - 21:21

Będę kupował agamę i z tego powodu chcę założyć własną hodowlę karmówki, tylko nie wiem czy bardziej opłacalne są karaczany czy świerszcze  :?


Co chętniej jedzą wasze agamy?

12 stycznia 2017 - 21:20

Będę kupował agamę i z tego powodu chcę założyć hodowlę karmówki, nie wiem tylko co jest bardziej opłacalne, czy hodować świerszcze czy karaczany  :?


Hodowla świerszczy

10 stycznia 2017 - 23:50

Chciałbym was zapytać, jak szybko rozwijają się wasze świerszcze?
Chcę kupić agamę brodatą i do tego celu chciałem założyć swoją hodowlę świerszczy żeby nie wydawać na to pieniędzy.
Mam 3 pojemniki 32 litrowe, chciałbym kupić na początek tylko 100 świerszczy i już rozmnażać do kolejnych pojemników.
Ile średnio czasu zajmuje od złożenia jaja do osiągnięcia w miarę dobrych rozmiarów?
(Pytam tak dlatego że zastanawiam się, czy gdybym karmił agamkę 10 świerszczami co 2 dni, dałbym radę hodować na tyle świerszczy żeby nie musieć dokupywać)


Ogrzewanie i wentylacja pojemnika dla świerszczy

10 stycznia 2017 - 14:34

Mam kilka pudełek dla świerszczy (plastikowe, około 32 litry) i zastanawiam się w jaki sposób mógłbym owy pojemnik ogrzewać i wentylować. Chciałbym utrzymać w nim temperaturę około 30 stopni i zastanawiam się czy kabel grzewczy doklejony od spodu pojemnika będzie dobrym rozwiązaniem. Odnośnie wentylacji, myślałem nad wycięciem dziury i wklejeniu siatki od moskitiery, tylko nie wiem czym taką siatkę przykleić, może być zwykła taśma? W jaki sposób wy ogrzewacie i wentylujecie świerszcze?


Średni miesięczny koszt utrzymania zwierzaka

03 stycznia 2017 - 19:54

Na samym wstępie powiem, że przymierzam się do zakupienia takiego gada i dlatego wolę najpierw wszystkiego się dowiedzieć żeby potem nie okazało się że to zwierzę jest dla mnie zbyt kosztowne w utrzymaniu i żeby nie miało u mnie źle.
Tak jak w temacie, ile kosztuje was miesięcznie utrzymanie podrostka/dorosłej agamy? Mówię tu o kosztach typu prąd, oświetlenie, ogrzewanie, karmienie (nie wliczając w to ceny terrarium i samej jaszczurki)







© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.