Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wojtus

Użytkownik od 15 mar 2005
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny lis 30 2020 11:11

Moje tematy

Sprzedam pajeczaki: brahypelma albopilosum, ptaszniki kedzierzawe

19 kwietnia 2012 - 18:42

witam, sprzedam ptaszniki mlode, sa to jeszcze nimfy, chciałbym sprzedac je w calosci wszystkie razem, jestem ze stalowej woli, preferuje odbiór osobisty, oczywiscie jesli ktos bedzie chciał moge tez wysłac w jakis bezpieczny sposob, prosze kontaktowac sie ze mna telefonicznie 888 538 744, pajaczkow jest tyle ile na zdjeciu

15cm agama problem z łapkami

06 grudnia 2005 - 21:32

niedawno kupiłem mlodą agame ma w tej chwili 15cm, czasami jak wezme ja na rece to palce jej łapki zaciskają sie tak jak by miała skurcz i dziwnie sie jej ta łapka telepie, tak jak by dostawał skurczu całej łapki, DLACZEGO???






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.