Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Atrexa

Użytkownik od 25 wrz 2016
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny cze 24 2020 12:49

Moje tematy

Kupię MŁODĄ samiczkę heterodona zachodniego, heterodon nasicus, w ciekawej odmianie bar...

01 marca 2019 - 11:25

Razem z rosnącą miłością do węży rozrasta się ilość moich kochanych pupili.

 

Tym razem szukam młodziutkiej (możliwie jak najmłodszej) samiczki heterodona. Nie będzie to wąż do hodowli, tylko "na kolanka", więc zależy mi na ciekawej odmianie i bezproblemowym jedzeniu. Z ewentualnym temperamentem jestem w stanie sobie poradzić, a hety mnie ani trochę nie interesują.

 

"Ciekawa" odmiana oznacza coś innego niż classic i albino. Chętnie rozważę wszelkie condy, axanthici, lavendery, czy co tam do polskich hodowców dotarło :D

 

Osobiście węża mogłabym odebrać na terenie woj. mazowieckiego, dalszy świat może być dla mnie trochę mniej osiągalny.

 

Będę wdzięczna za rozsądne propozycje na PW!







© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.