Oznaczenia proste. 1 i 2 - podłączasz zasilanie z sieci (od gniazdka), 3 i 4 to są gniazda zmostkowane, więc do jednego z nich podłączasz przewód bezpieczeństwa (niekoniecznie musi się znajdować, w nowszych instalacjach domowych już raczej wszędzie są), 5 i 6 podłączasz lampę i tyle. Żadnej filozofii.
- terrarium.pl
- → Ogląda profil: Posty: Goldszron
- Przegląd
- Aktualizacje statusu
- Rekomendacje
- Znajomi
- Tematy
- Posty
- Blog
- Najlepsze odpowiedzi
- Galeria
- Filmy
- Hodowla z terrarium.com.pl
- System komentarzy
- Hodowla
Goldszron
Użytkownik od 13 cze 2016W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny lut 02 2025 18:29
Statystyki społeczności
- Grupa Terrarysta
- Aktywnych postów 21
- Wyświetleń profilu 1 710
- Czas spędzony670 dni 13 godzin 5 minut 18 sekund
- Najbardziej aktywny w Początkujący hodowcy jaszczurek (6 postów )
- Wiek 28 lat
- Urodzony Luty 18, 1997
-
W terrarystyce od
2016
-
Płeć
Mężczyzna
Informacje kontaktowe
- Skąd: Polska / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
Narzędzia użytkownika
Ostatni goście
Moje posty
W temacie:statecznik do metalohalogenu - jak podłączyć?
22 maja 2019 - 21:45
W temacie:Jaszczurki, jakie w stadzie/haremie przejawiają ciekawe zachowania
08 sierpnia 2018 - 19:15
Inkubacją w terrarium bym się nie martwił, mogą tam siedzieć, przynajmniej według mnie. A co do oddzielania, zauważyłbyś, bez problemu same młode, a tym bardziej jajka, jeśli takowe by były. Może nie do końca jajka, a samo inne zachowanie samicy/samic, które przez kilka dni zachowywałyby się inaczej, szukały miejsca do złożenia. Co prawda mógłby być z tym na początku problem, ale szczerze? Kanibalizmem bym się aż tak nie martwił. Wszystko jest do ogarnięcia, zwłaszcza, że możesz wejść na takie strony jak: Takydromus.de czy takydromus.wordpress.com - tam masz dużo informacji.
W temacie:Jaszczurki, jakie w stadzie/haremie przejawiają ciekawe zachowania
08 sierpnia 2018 - 16:29
Aż dziwne, że nikt nie wspomniał o Takydromusach. Piękne zielone kolory prezentowane przez Takydromus dorsalis, czy Takydromus smaragdinus lub coś bardziej pospolitego jak Takydromus sexlineatus. Grupa 2-5, a może i większa na pewno by weszła i miała co robić. O dwa pierwsze trzeba się trochę bardziej postarać, ale myślę, że warto. Terrarium nie do końca tropikalne dla nich, można by zrobić w nim dwie strefy, suchą i wilgotną. Miałby na pewno dobrze, polecam się nad nimi zastanowić.
W temacie:Gdzie kupic Gonatodes caudiscutatus
08 sierpnia 2018 - 12:06
Parkę tego gatunku na pewno będzie mieć Dwarfgeckos na wrześniowe Hamm. Tylko że ich cena jest nieco wyższa od pozostałych Gonatodes, możesz się z nimi skontaktować przez ich e-maila, wystawiają ogłoszenia na terraristik.com.
W temacie:Podłoże dla gekona
31 lipca 2018 - 10:02
To ja zaproponuję taką małą innowację jeśli chodzi o lamparty, przynajmniej w Polsce. Wykorzystaj biopodłoże dla niego, prosta mieszanka, nie czyścisz niczego, co przyniesiesz z lasu/łąk i innych terenów naturalnych. Ważne, żebyś niczego nie zbierał przy drogach i miastach. Prosty przepis: 50% piasku, 25% próchnica (humus) i 25% ziemi. Do tego możesz dodać węgiel, jako powierzchnie życiową dla różnych żyjątek. Tak jak mówiłem, wszystkie organizmy jakie przyniesiesz lub sam zaszczepisz, typu skoczogonki, itd. ogarną wszystko, a gekon/gekony będą na pewno przekopywać podłoże, i będą bardziej aktywne w terrarium. Po prostu będą miały co robić, czyli polować na to co jest w tej ziemi.
//edit: ważne, żeby tego podłoża było trochę więcej, a nie jakieś 5 centymetrów. Dobra minimalna warstwa to około 20 centymetrów.
- terrarium.pl
- → Ogląda profil: Posty: Goldszron
- Polityka prywatności
- Regulamin ·