Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


GrzesiekAZT

Użytkownik od 12 sie 2015
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny mar 06 2016 09:16

Moje posty

W temacie:Jak zacząć hodowle myszy?

31 października 2015 - 07:31

Absolutnie nic nie bede rozwijał. Nie konwersuje z internetowymi spinatorami.Koncze  tą bezsensowną dyskusje.ŻEGNAM.


W temacie:Częstotliwość podawania noworodków mysich agamie brodatej

31 października 2015 - 07:28

chyba ze do zoologicznego ma ktos  kilka  km :)


W temacie:Częstotliwość podawania noworodków mysich agamie brodatej

31 października 2015 - 02:25

Wiadomo wiadomo ! :D chcialem urozmaicic  jedynie :) tam raz  w miesiacu tylko zanim zaczne podawac chcialem sie popytac wlasnie na forach  czy tak inni tez robia i czy warto itp. Mialem kilka pytan. Zalozylem pare tematow , zeby sie dowiedziec . Oczywiste ze kazdy  chce dla swojego pupila jak najlepiej.


W temacie:Jak zacząć hodowle myszy?

31 października 2015 - 01:22

Boa1982  Ty to masz akurat najmniej do gadania czy mogę coś hodować. Uwazam ze od tego są fora wlasnie by podzielić się swoimi informacjami i zdaniami oraz doswiadczeniami. To ze mam odmienne zdanie niz Ty koleżko nie znaczy ze zaraz mam zaprzestać hodowle czegokolwiek. Agamom moim sie krzywda nie dzieje. Mają bardzo dobrze. Jezeli Tobie sie cos nie podoba to przestan mi tu spamowac bo prosilem o odpowiedz na temat hodowli myszy, a nie o Twoje pozwolenie na hodowle :) 


W temacie:Częstotliwość podawania noworodków mysich agamie brodatej

30 października 2015 - 14:52

A co się stanie gdy agama bedzie pożerać co 3 dni zamiast robali to wlasnie oseski ?  Pytam z ciekawosci bo spotkalem sie z takim przypadkiem  tutaj na forum ze pewna osoba tak karmila swojego brodacza i dosc przytył , lecz nie wiem co sie po takiej dawce moze stac w skutek odtluszczenia ?







© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.