Spotkania międzygatunkowe – STOP nieodpowiedzialnym eksperymentom.
To nie jest „ciekawostka”. To realne cierpienie zwierząt.
W tym filmie stanowczo sprzeciwiam się doprowadzaniu do bezpośrednich kontaktów między gadami a psami i kotami. Takie sytuacje są skrajnie niebezpieczne i wynikają z braku wyobraźni oraz odpowiedzialności ludzi, którzy je organizują.
Zobaczysz materiały, które pokazują prawdziwe konsekwencje – w tym okaleczone gady, które zapłaciły za ludzką „ciekawość” zdrowiem, a czasem życiem. Psy i koty to drapieżniki kierujące się instynktem. Gady nie mają z nimi naturalnej relacji – dla nich to często sytuacja skrajnego stresu i zagrożenia.
To nie jest zabawa. To narażanie zwierząt na ból, strach i śmierć.
Ten film ma jeden cel: uświadamiać i zatrzymać takie praktyki. Jeśli naprawdę kochasz zwierzęta – nie doprowadzaj do takich sytuacji i reaguj, gdy widzisz, że ktoś to robi.
???? Udostępnij ten materiał, aby zwiększyć świadomość.