Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


kwkyniu

Użytkownik od 20 sty 2015
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny wrz 19 2018 08:04

Moje posty

W temacie:Do oceny. Terrarium dla kameleona Henryka

29 stycznia 2016 - 13:29

To nie jest terrarium dla kameleona ! Biedny zwierzak !


W temacie:Budowa terrarium- kilka pytań

22 września 2015 - 08:56

Kolego do najsolidniejszego połączenia płyt użyj konfirmatów ! Najmocniejsze połączenie i najestetyczniejsze. Połączenie za pomocą konfirmatów pozwala na rozkręcenie i ponowne złożenie terrarium bez żadnych problemów i równie mocno jak za pierwszym razem czego nie gwarantują Cie zwykłe wkręty. Do mimośrodów masz specjalne wiertełko z frezem na końcu które wierci na odpowiednią głębokość tak że cały konfirmat się mieści i nic nie wystaje. Wiertełko ogólnie jest dostępne.

Konfirmaty cenowo wychodzą podobnie do wkrętów.

Pozdrawiam


W temacie:Budowa Terrarium

01 września 2015 - 09:18

Kolego odezwij sie do mnie jakoś wieczorem na pv to pokaże Ci jak u mnie jest to zrobione z tej samej płyty i jest folia od jednego producenta właśnie z castoramy która po badaniach w laboratorium okazała się nie szkodliwa dla mieszkańców terrarium. Powiem Ci co i jak . PZDR


W temacie:generator mgły

19 sierpnia 2015 - 09:07

Śmiało możesz na kranówie działać i tak jak już wyżej napisali co np pół roku sobie odkamieniaj octem lub kwaskiem cytrynowym. Nie zapomnij później dobrze wypłukać i włączyć na chwile poza terrarium.


W temacie:Budowa terratium tropikalnego z odpływem wody

18 sierpnia 2015 - 08:21

Nie rób z płyty meblowej. W tropikalnym terrarium bedziesz miał bardzo dużą wilgotność i nawet po zabezpieczeniu płyty folią w płynie czy gumą wczesniej czy później płyta sie napije a wtedy wiesz co sie stanie...© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.