Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Pulpette

Użytkownik od 04 sty 2015
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny maj 07 2015 14:48

Moje tematy

Żaba Rogata + Terrarium 40x30cm

03 lutego 2015 - 20:46

Żaba Rogata + Terra

 

Warszawa, 150zł

 

Wszystkie informacje tutaj:

https://www.terrarium.pl/topic/444771-poczatki-z-pulpettemtka-zaba-rogata/

 

Niestety właścicielka mieszkania się nie zgadza na żabola, ze względu na karmienie robactwem :(


Początki z Pulpettem/tką - Żaba Rogata

04 stycznia 2015 - 23:55

Witam Szanowni :)

 

Jutro odbieram swoją żabcię. Nie wiem jeszcze czy to będzie Pulpecjusz czy Pulpecja. Zobaczymy co Bozia da :) Znam rozmiar - 4cm ma bobasek.

Na razie żabcia będzie mieszka w akwa 30x30x30cm. Jestem na etapie wyboru terrarium. Chciałabym żeby była mała kąpalnia (oczywiście płytka), miejsce do zagrzebywania i jakieś fajne kryjówki z korzeni oraz roślinność, z miejscem do dogrzewania w jednym z zakamarków terra. Z tego co wyczytałam to najlepiej jest karmić oseskami mysimi i rybkami z niewielką suplementacją. Oto kilka pytanek:

 

1. (głupie pytanie) Ile rozmrażać oseska?

2. Czy rybkę mogę wytaplać w suplemencie wapiennym i czy może być umartwiona czy lepiej żywą?

3. Czy jest opcja aby rybkę wpuścić do baseniku i żabciak ją upoluje?

4. Czy mieszkanie w akwa 30x30x30cm jej nie zaszkodzi. Mam szkiełko zakrywające, które zakrywa akwa, ale pozostają szpary. Ile może w takim mieszkanku posiedzieć? Zanim nie urządzę terrarium a chciałabym żeby było fajnie zrobione a nie jakiś bubel.

 

Na razie tyle mi przyszło do głowy. Jeśli powtarzam pytania to bardzo przepraszam.

 

Pozdrawiam,

Pańcia Pulpette







© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.