Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


PaPel

Użytkownik od 03 paź 2004
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny sty 25 2010 19:08

Moje posty

W temacie:Promiennik Ceramiczny czy promiennik podczerwieni ?

28 września 2009 - 19:58

Aktualnie mam kabel grzewczy, ale z tego co się ostatnio dowiedziałem nie jest to zbyt dobre rozwiązanie dla brodaczy, ponieważ pobierają ciepło z góry tzn od grzbietu, nie wiem czy w nocy to się ma tak samo, w sumie nawet w naturze słońce nie świeci nocami :P

W temacie:Promiennik Ceramiczny czy promiennik podczerwieni ?

30 września 2009 - 07:08

Aniu, termoregulator jest raczej konieczny, na szczęście nie są to teraz wygórowane koszty.

W temacie:Proszę o pomoc-kolor ścianki terra

30 września 2009 - 16:59

Ariel, z tym czasem to jest różnie wszystko zależy głownie od temperatury , oraz od tego jak rzadkim klejem malowałeś itd ... skruszeje dotkniesz i sam zdecydujesz ze już czas na następną warstwe

W temacie:Promiennik Ceramiczny czy promiennik podczerwieni ?

30 września 2009 - 17:01

równocześnie nie powinny mieć zbyt ciepło :) nie ufaj mocy ani opisom, zainwestuj 20zl w termoregulator i po kłopocie :)

W temacie:Wyłapywanie świerszczy do skarmienia........

05 grudnia 2009 - 19:53

Każda metoda jest dobra, każda również wymaga wprawy ;)






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.