Witam,
tak jak w temacie oddam mojego pupila w bardzo dobre ręce. Wyjechałem niestety niespodziewanie do UK w zeszłym roku.
Bąblem zajmowali się moi rodzice i chcę po prostu odbarczyć ich z tej odpowiedzialności. Niestety nie mogę zabrać Agamki ze sobą z dwóch powodów:
- właściel domu nie zgadza się na mojego pupila z powodu karmy,
- stracę pracę również z powodu karmy.
Nie się się go "pozbywać" ale niestety tak jak pisałem wcześniej nie mogę go ze sobą zabrać z czego jestem bardzo zły , a zostawiając agamę rodzicom tworzę zbyt duży kłopot rodzicom.
Agamę kupiłem u tomi811 z ogłoszenia- https://www.terrarium.pl/topic/418690-mlode-agamy-brodate/.
Oddam całą karmę tzn: karaczany argentyńskie, mączniki, drewnojady, świerszcze oraz wszystkie suplementy: calcium + D3 firmy exoterra (miałem coś jeszcze, ale widocznie rodzice albo zużyli albo wyrzucili), oddam również terrarum narożne z szafką.
Bąbel posiana białą plamę na grzbiecie (bliznę). Codziennie jest smarowany maścią daną przez weterynarza.
U lekarza siedział godzinę czasu. Na drugi dzień na grzbiecie zrobiło mu się zgrubienie, przy zrzucaniu skóry wystąpił problem więc ponowna wizyta u weterynarza. Została zdarta skóra po czym została właśnie ta blizna i na dzień dzisiejszy została jeszcze część owej skóry. Agama jest zdrowa, ruchliwa, je zieleninę i owady.
Możliwy tylko i wyłącznie odbiór osobisty w Przemyślu (podkarpacie).
Proszę o szybki kontakt osoby zainteresowane. W Polsce jestem do 30go stycznia w terminie późniejszym zostają tylko rodzice.
http://zapodaj.net/d4ab7bd3638b1.jpg.html
http://zapodaj.net/e76d05da47696.jpg.html
http://zapodaj.net/eadc037fcf2d6.jpg.html
http://zapodaj.net/c79ce8f975f00.jpg.html
http://zapodaj.net/7b896ef45345a.jpg.html
http://zapodaj.net/cbd01a7e163e8.jpg.html
http://zapodaj.net/fd17516d650cf.jpg.html
http://zapodaj.net/50311e2b475a1.jpg.html
http://zapodaj.net/ba6a8d8ed9a40.jpg.html
http://zapodaj.net/b19e38ed264de.jpg.html
http://zapodaj.net/087b1626de863.jpg.html
zdjęcia terrarium dodaj jutro