Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


VisibleNoise ONLINE

Użytkownik od 16 sie 2013
W tej chwili Przegląda: Anolis zielony dziwne zachowanie
Ostatnio aktywny Dzisiaj, 15:03

Moje najnowsze najlepsze odpowiedzi

W temacie:Pierwsze jajko.

01 czerwiec 2019 - 18:13

Nie powinieneś trzymać samic z samcem jak nie masz możliwości inkubacji, jak masz samca z samicami to zawsze musisz się spodziewać jaj. Męczysz samice ciążą i składaniem jaj i wychodzi na to, że niepotrzebnie.

W temacie:Kilka pytań o zbożówkę

23 maj 2019 - 18:32

@Timor09 Odmian barwnych to tam nie znajdziesz, wszystko to kundelki, "odmiany" określane "na oko" i nawet właściciel sklepu się z tym nie kryje, cytat ze strony: "W ofercie każdy wąż ma swoje zdjęcie i nazwę odmiany, do której jest podobny.". Żaden sklep, nawet najlepszy nie będzie się równał dobremu hodowcy, bo hodowca to osoba, która zna się na zwierzętach które hoduje, a właściciel sklepu tylko skupuje (najczęściej te najtańsze) zwierzęta i sprzedaje drożej, na samej stronie bazyliszka jest bardzo dużo błędów w "radach" co do hodowli danych zwierząt. Polecam Kraka's Corn Snakes i RBReptiles. Mają strony na facebooku.

Możesz położyć bezpośrednio, ale podłączoną do termoregulatora (nie, ta regulacja w macie nie wystarczy). Mata powinna być wielkości mniej więcej 1/3-1/2 pojemnika.


 


W temacie:Modliszka ma problem z jedzeniem

11 maj 2019 - 12:14

@Zosia1717 Pokaż zdjęcie modliszki. Może być przed wylinką


W temacie:Wąż zbożowy od 1msc nie je myszy lecz chomika nie odmówi...

22 marzec 2019 - 09:09

Przede wszystkim nie możesz zostawiać żywego pokarmu z wężem, postaraj się go przestawić na mrożonki jak zacznie jeść, przy zbożówce nie powinno być z tym większego problemu. Miesiąc głodówki to nie tak źle, możesz zbadać kał jak się pojawi, ale raczej to tylko wiosenny kaprys, nakarm go ponownie za jakiś tydzień lub dwa, nie próbuj codziennie czy tam co kilka dni bo to bez sensu. Jest w stanie przeżyć bez problemu kilka miesięcy.

W temacie:Czy to są jaja patyczaka rogatego? (Medauroidea Extradentata)

20 grudzień 2018 - 12:33

Tak, na tym zdjęciu są jaja, ale odchody zapewne też.

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).