Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Rugaru

Użytkownik od 08 maj 2013
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny sie 28 2015 00:51

Moje posty

W temacie:Mała jaszczurka poszukiwana.

22 września 2013 - 00:28

Ale lamparcie są całkiem "okazałe" :)


W temacie:Mała jaszczurka poszukiwana.

18 września 2013 - 22:04

Lamparci raczej odpada. No taki max 10-12 cm. Dobrze by było gdyby nie wymagał tego całego UVB więc zostańmy przy trybie nocnym ;).


W temacie:Karmienie

02 lipca 2013 - 18:12

Potnę mu mącznika na pierwszą kolację to będzie chyba dobrze bo nie mam jeszcze karków, ani świerków :D. A jutro ma się u mnie pojawić maluch. 


W temacie:Poszukiwanie pająka dla początkującego.

02 lipca 2013 - 02:54

Czytając niektóre z waszych wypowiedzi wątpię w to że w ogóle czytaliście to o co pytam ;)

 

Chodzi mi o małego ok (1-2,5 cm DC) pająka, który będzie odpowiedni dla początkującego, i nie będzie również zbyt szybki co by mi nie zwiał zaraz. 

 

Próbowałem szukać sam, wiem jak się używa googli, ale pytam po prostu co polecacie. I nie wypisujcie mi tutaj tych "bydlaków" typu L. parahybana! :x. Toż mówiłem że ma być (NIEWIELKI).

 

co myślicie np. o Cyriocosmus perezmilesi?

 

Pozdrawiam serdecznie.


W temacie:Karmienie

01 lipca 2013 - 23:36

A te małe białe robaczki co kupuję się na ryby?:) Wiecie te "larwy takie" one dość ruchliwe są, więc będą przyciągać uwagę ale czy skorpion L2/L3 poradzi sobie z nimi :)?







© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.