Witam,
Dziękuje, za wszystkie odpowiedzi.
Małe sprostowanie, wapń agama dostaje, co dwa dni, razem z mącznikiem. Nie zauwazyłam, że pominęłam tę informacje.
Co do UV - żarówka była wymieniona 3 miesiące temu, z tego co czytałam, nalezy ją wymieniać co pól roku, więc to nie powinien być problem.
Witamimy zostały mi polecone w sklepie zoologicznym, w którym maja dość sporo gadów, ale najwyraźniej nie była to dobra rada. Jakie witaminy w takim razie najlepiej podawać?
Co do wielkości terra, wiem, że powinno być większe i będzie wymienione w najbliższym czasie.
Badanie kału-będzie wykonane, jednak najbliższe labo. jest 80km od mojego miasta więc nie będe w stanie zrobić go dzis czy jutro. Podobnie z wizytą u weterynarza.
Czy do czasu wizyty, powinnam podawać agamie jakies witaminy lub zmienic cos w diecie?
Temperatura jest taka, ponieważ w wyższej było agamie zbyt cieplo, i ciągle otwierała pyszczek. Na wyspie ciepła jest nieco wyższa niż podałam ale agama nie często sie tam wygrzewa. Najczęsciej po spacerach, ale na codzien wybiera chłodniejsze miejsce.
Pozdrawiam,
Domi