Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


EnviableGecko

Użytkownik od 02 kwi 2013
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny lis 01 2013 01:07

Moje tematy

Problem z mszycami

13 maja 2013 - 19:34

Witam.
W moim insektarium z patyczakami ostatnio pojawiły się mszyce. Jak się ich pozbyć, aby nie zaszkodzić patyczakom?

Dieta żółwia zimą

07 kwietnia 2013 - 14:23

Witam, 

Czym najlepiej karmić żółwia stepowego zimą?


Drewnojady, żywienie

04 kwietnia 2013 - 15:17

Witam,
Postanowiłem rozpocząć hodowlę drewnojadów. Od około soboty zaczęły z poczwarek zaczęły wychodzić pierwsze chrząszcze. Nie chcą one jednak nic jeść. Dlaczego?

Co to za gatunek?

02 kwietnia 2013 - 17:00

Witam,

Ostatnio w moim domku zauważyłem sporo chrząszczy. Są dosłownie wszędzie. Jestem więc ciekaw co to za gatunek i czy może zaszkodzić. Omawianego stwora załączam do załączniku.

Pozdrawiam :)


Co dawać jeść agamie brodatej?

02 kwietnia 2013 - 16:08

Witam,

  Od dwóch lat jestem posiadaczem agamy brodatej. Jest to dorosły samiec. Ma duże terrarium, lampę UVB, grzewczą i basen. dostaje wapno i witaminy, jednak od pewnego czasu mam problemy z tym co mu dawać do jedzenia. Kiedyś jadł wszystko, świerszcze, karaczany, mączniki itp. Ostatnio "obraził" się karaczany, a świerszcze je niezbyt chętnie. Zakochał się natomiast w drewnojadach. Wiem, że są niezdrowe, dlatego pytam się czy jest jakaś inna alternatywa? Z góry dziękuje.

Pozdrawiam.







© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.