Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


MarkoPL

Użytkownik od 06 lip 2012
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny cze 20 2013 13:06

Moje tematy

Podłoże do terrarium

17 marca 2013 - 20:34

Siema mam jeden problem mianowicie nie mogę się zdecydować jakie podłoże dać gekonowi moje terra jest duże będzie pełniło role nie tylko domu dla geka ale i będzie upiększać salon dlatego najchętniej dał bym gekonowi piasek żeby wyglądało naturalnie ale z innej strony tyle piszą o tym piasku że gekon go nagminnie pożera itp. zastanawiam się tylko czy jest wo gule różnica w zjadanym podłożu przez gekona przecież jeżeli ktoś ma kostki bukowe gekon może je zjeść to samo się dotyczy chipsów kokosowych i innego rodzaju podłoża prócz dużych kamieni bo ręczniki papierowe gekon też może podrzeć i zjeść stąd moje pytanie jakie podłoże będzie najlepsze ja osobiście zastosował bym piasek ale chce zobaczyć wasze opinie :) 


Ogrzewanie terrarium

15 marca 2013 - 20:33

Witam potrzebuje waszej pomocy będę zamawiał terrarium dla gekona lamparciego właśnie takie:http://www.egzotic-room.pl/terrarium_dla_jaszczurek_naziemnych_214 i nie wiem jakiej mocy zastosować żarówki grzejne aby temperatura w terrarium wynosiła 25 stopni proszę o odpowiedzi :)


Odpowiednia żarówka do terra [gekon lamparci]

07 lipca 2012 - 10:39

Witam mogli byście mi doradzić jakiej mocy ma być żarówka w terra o wymiarach 90x60x60 mam terra i teraz nie wiem jaką żarówka będzie odpowiednia z góry dziękuje za pomoc.






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.